Irlavas skolas lepnums – izcilnieks Aigars Tjarve

Tukuma novada Irlavas vidusskolas lepnums, 11. klases skolnieks Aigars Tjarve arī šinī mācību gadā nebeidz pārsteigt savus skolotājus un klasesbiedrus ar izcilām sekmēm visos mācību priekšmetos un pirmajām vietām dažādu mācību priekšmetu olimpiādēs.

Tukuma novada Irlavas vidusskolas lepnums, 11. klases skolnieks Aigars Tjarve arī šinī mācību gadā nebeidz pārsteigt savus skolotājus un klasesbiedrus ar izcilām sekmēm visos mācību priekšmetos un pirmajām vietām dažādu mācību priekšmetu olimpiādēs.

Skolnieka vidējā atzīme šobrīd ir 9,6 balles, kas ir vairāk nekā izcils sasniegums. Papildus saspringtajam mācību procesam, Aigars dejo arī Irlavas vidusskolas deju kolektīvā „Dzirkstele” un darbojas Irlavas kultūras nama amatierteātra kolektīvā, regulāri koncertējot un uzstājoties ar izrādēm.

2013./2014. mācību gada laikā Aigars Tjarve ir piedalījies sešās dažādās Tukuma novada olimpiādēs, no kurām trijās ir ieguvis augstāko vērtējumu. Pirmā vieta izcīnīta Latviešu valodas un literatūras olimpiādē, krievu valodas olimpiādē, kā arī fizikas olimpiādē.

Bet lielākais Aigara šī gada sasniegums ir trešā vieta Latvijas valsts mēroga olimpiādē ģeogrāfijā. Par šo sasniegumu Aigars tika sveikts īpašā ceremonijā, kura notika Rīgā, Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē. Apbalvošanas ceremonijas laikā gudrākajiem valsts skolēniem tika pasniegtas īpašas, tieši šī mācību gada olimpiādēm, izgatavotas medaļas.

Jau šobrīd Aigars ir nospraudis sev dzīvē konkrētu mērķi un izvēlējies profesiju, kuru apgūs pēc vidusskolas beigšanas. Viņš vēlas kļūt par kuģa vadītāju un izmantot savas izcilās zināšanas tik ļoti atbildīgajā amatā. Tāpēc jau šobrīd Aigars izmanto jebkuru iespēju paviesoties uz Rīgas lielākā prāmja Tallink klāja, lai pēc iespējas biežām būtu tuvāk savas sapņu profesijas pārstāvjiem un jau pamazām mācītos no redzētā.

Vēlam veiksmi Aigaram tālākajā mācību procesā un profesijas apguvē.

 

Komentāri

  1. Jā Aigars paties ir superpuika jo ne tikai izcili mācās bet vēl paspēj dejot skolas deju kolektīvā “Dzirkstele” ,spēlēt teātri un visur piedalīties.Malacis Aigar,mēs paties ar Tevi lepojamies

  2. Nav vēl režīmam izdevies visus jauniešus padarīt par nedomājošiem indivīdiem, bet tas priecē. Atceros sevi šī jaunekļa vecumā, tāpēc novēlu viņam – lai viss izdodas un pat vēl vairāk!

    1. Tikai pateicoties šādām izcilām un visādi citādi foršām skolotājām mūsu jaunatnes labākā daļa neņem galvā sačakarētās izglītības sistēmas trūkumus un visam par spīti tomēr normāli mācās. Tas priecē!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.