Agita Puķīte

Irlavas Sarkanā Krusta slimnīcas jaunais vadītājs – Kaspars Kārkliņš

No 1. februāra Irlavas Sarkanā Krusta slimnīcu vada Kaspars Kārkliņš. Viņu Tukuma novada dome atzina par labāko kandidātu vairāku pretendentu vidū.

No 1. februāra Irlavas Sarkanā Krusta slimnīcu vada Kaspars Kārkliņš. Viņu Tukuma novada dome atzina par labāko kandidātu vairāku pretendentu vidū. Viņš iepriekš strādājis par projektu vadītāju SIA «Vizulo», par mārketinga vadītāju SIA «Latvijas Neatkarīgo Tirgotāju Kooperācija», medicīnas uzņēmumā SIA «Euroaptieka», kā arī SIA «Tirdzniecības nams «Kurši»».

Mēs Kasparu sazvanījām viņa pirmās darbdienas rītā, kad viņš, kā pats atzina, bija paguvis kopā ar galveno ārsti Valentiju Emburi apskatīt daļu slimnīcas, parunāt ar dažiem mediķiem un darbiniekiem pie kafijas tases: “Manā iepriekšējā pieredzē es neesmu bijis vadītājs tik lielai iestādei, esmu bijis vidējā līmeņa jeb struktūrvienības vadītājs.”

Vairāk lasiet laikraksta piektdienas, 2. februāra, numurā ŠEIT!

Komentāri

  1. Kas ir tas apmierinātais gīmis kreisajā pusē aizmugurē? Un par ko šis berzē rokas? Tuvojas iespēja vēl ko nolikvidēt?
    Dr.Emburei vajadzētu pieminekli uzcelt, ka Irlavas slimnīca ir praktiski vienīgā mazā slimnīca Latvijā, kura ir noturēta virs ūdens un reāli nodarbojas ar medicīnu, kaut paliatīvo!
    Nez vai jaunais sprukstiñš vispār apjēdz – kur šis ir, ko viñam jādara un kas būs pēc gada?

    1. nez kāpēc wecais tā domā. Valentija uzturēja slimnīcu jo viņa ir atzīts ārsts. Tas ir viņas trumpis. Kaspars ir perspektīvs čalis ar ambīcijām un vadītāja potenciālu. Tavs komentārs ir lieks, labāk būtu publiskojis savu vārdu ja jau tik droši lecies

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.