OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Irlavā noticis konkurss bērniem «Ko tu proti?» /FOTO/

Sestdien, 27. februārī, Irlavas kultūras namā notika ikgadējais konkurss bērniem «Ko tu proti», kurā piedalījās 11 dalībnieki. Katram no viņiem bija jāuzstājas ar diviem dažādiem priekšnesumiem, kā arī jāpiedalās divos viktorīnas uzdevumos.

Sestdien, 27. februārī, Irlavas kultūras namā notika ikgadējais konkurss bērniem «Ko tu proti», kurā piedalījās 11 dalībnieki.

Katram no viņiem bija jāuzstājas ar diviem dažādiem priekšnesumiem, kā arī jāpiedalās divos viktorīnas uzdevumos – vienā bija jāsaliek kādas slavenas personības attēls un tas arī jāatpazīst, bet nākamajā uzdevumā bija jāsaliek kāds zināms bērnu dzejolītis. Lai arī šis uzdevums kādam bija pārāk grūts, pateicoties atsaucīgai publikai, beigu beigās visi ar šo uzdoto veiksmīgi tika galā.

Savukārt priekšnesumu daļā bērni dziedāja dziesmas, runāja dzejoļus, izdejoja dejas visdažādākajos stilos, kā arī sniedza muzikālos priekšnesumus, kuros spēlēja klavieres un klarneti.

Par prieku dalībniekiem un skatītājiem brīnišķīgu koncertu sniedza Daces Perševicas vadītā popgrupa «Bimini».

Žūrijas vērtējums bija ļoti atklāts un uzmundrinošs, jo katram dalībniekam tika veltīti atzinīgi vārdi un kultūras nama sarūpētas dāvanas.

Paldies visiem konkursa dalībniekiem: Zanei, Lāsmai, Martai, Raminai, Melānijai, Ričardam, Rebekai, Kellijai, Maiklam, Krišam un Lanai! Paldies ikvienai ģimenei, kura palīdzēja saviem bērniem sagatavoties šim pasākumam.

Komentāri

  1. Liekas,ka visbiežāk žurnālistiem ir aktuāls viss negatīvais. Laikam tā var palielināt tirāžu. Jo vienai daļai cilvēku viss pozitīvais neinteresē. Šī izteiktā negatīvisma dēļ es jau gadiem nepasūtu un nelasu avīzes,t.sk. NTZ.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.