Baiba Reinsone

Iedzīvotāju sapulcē Slampē – par padarītajiem un plānotajiem darbiem

11. martā Slampes kultūras pils lielajā zālē iedzīvotāji tika aicināti uz sapulci, kurā tika sniegta informācija par pašvaldībā padarītajiem un plānotajiem darbiem. Diemžēl amatpersonu un citu pieaicināto runas bija tik garas, ka jautājumiem vairs laika nebija…

11. martā Slampes kultūras pils lielajā zālē iedzīvotāji tika aicināti uz sapulci, kurā tika sniegta informācija par pašvaldībā padarītajiem un plānotajiem darbiem. Lai atbildētu uz iedzīvotāju jautājumiem, sanāksmē bija ieradies Tukuma pašvaldības vadītājs Ēriks Lukmans, viņa vietnieks Aivars Volfs, teritoriālās attīstības komitejas priekšsēdētājs Indulis Zariņš, attīstības nodaļas projektu vadītāja Dace Keirāne, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa vadītājs Janeks Bahs, iecirkņa inspektors Oskars Zēbergs, pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks Edgars Redko, Armands Zemītis no SIA «Golden Eagle» (koģenerācijas stacijas ierīkotājs), SIA «Komunālserviss «TILDe»» valdes loceklis Aldis Siliņš un Slampes iecirkņa vadītājs Jānis Ambrazēvičs, SIA «Eco Baltia vide» pārstāve Agrita Fogele, Tukuma novada sociālās dienesta speciāliste Daiga Rībena, kā arī sociālās darbinieces Guna Baumane, Līga Liepiņa un Elīna Rūsiņa. Sanāksmi vadīja Slampes un Džūkstes pagastu pārvaldes vadītāja Dace Pole. Tika noteikta arī darba kārtība – sākumā amatpersonas atskaitās, bet pēc tam varēs uzdot jautājumus. Diemžēl amatpersonu un citu pieaicināto runas bija tik garas, ka jautājumiem vairs laika nebija…

Kā pirmais iedzīvotājus uzrunāja Tukuma novada domes priekšsēdētājs Ēriks Lukmans, stāstot, ka pašvaldībā ir apstiprināti galvenie dokumenti, lai novads un konkrēti arī Slampes pagasts varētu virzīties uz priekšu: “Pirmais un lielākais, kura pieņemšanā piedalījušies arī Slampes iedzīvotāji, ir attīstības stratēģija līdz 2033. gadam, kurā Slampe ir nosaukta par novada attīstības centru un iezīmēta arī kā novada kultūras centrs. Vēl apstiprināta arī attīstības programma līdz 2023. gadam ar investīciju plānu, kura tapšanā piedalījās Slampes iedzīvotāji un kuru idejas ir šajā dokumentā ir iestrādātas, atliek meklēt finansēšanas avotus. Ir apstiprināts teritorijas plānojums, kuru izstrādājot, Slampes iedzīvotāju priekšlikumu bija visvairāk – tika saņemti vairāk nekā 500 paraksti.”

Tālāk lasiet laikraksta ceturtdienas, 17. marta, numurā ŠEIT!

Komentāri

  1. Uz Slampes pagasta iedzīvotāju sapulci bija ieradušies labi,ja 50 Slampes pagasta iedzīvotāju.Nebija izlikta informācija par pagasta sapulci,neskatoties uz to,ka pagastā ir divi informācijas sludinājumu stendi,par sapulci ne vārda.Informācija bija pieejama mājas lapā tukums un avīzē NTZ.Avīzē Tukuma Laiks bija paziņojums par sapulci,taču tā tika saņemta jau pēc sapulces 14.martā.Tā kā izdariet secinājumu cik vajadzīgi pagastam ir iedzīvotāji,jo mazāk ieradīsies,jo labāk.

    1. Vai sapulces ir vajadzīgas,lai ievilktu ķeksīti? Dome ievelk sev + , bet jēgas nekādas. Atcerieties- algu jums maksā iedzīvotāji. Arī savas, tā saucamās avīzes izdodat par mūsu naudu. Riebjas pilnīgi.
      Kad tiks sakārtoti iekšpagalmi Slampes centrā?????? Bedres un peļķes un dubļi.:((((((

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.