Festivālā «Dziesmu un deju lietus Irlavā»

23. maijā Irlavas Studentkalna estrādi pieskandināja bērnu dziedātās dziesmas un raitās dejas – jau sešpadsmito gadu te norisinājās festivāls «Dziesmu un deju lietus Irlavā».

23. maijā Irlavas Studentkalna estrādi pieskandināja bērnu dziedātās dziesmas un raitās dejas – jau sešpadsmito gadu te norisinājās festivāls «Dziesmu un deju lietus Irlavā». Šogad tajā piedalījās vairāk nekā 325 dalībnieki no malu malām. Neskatoties uz karsto un tveicīgo laiku, koncerts ritēja raiti, iepriecinot ne tikai skatītājus, bet arī pašus dalībniekus. Visi kopā atzina, ka tas bijis lielisks koncerts pirms ilgi gaidītajām vasaras brīvdienām. Īpašs prieks bija par ikvienu kolektīvu un solistu, kas gadu no gada piedalās šajā festivālā, tāpat arī par tiem, kuri festivālā piedalījās pirmo reizi. Paldies visiem dalībniekiem, pasniedzējiem, vecākiem, kuri palīdzēja uzturēt lielisko noskaņojumu!

Festivālā piedalījās konkursa «Irlavas Cālis» un «Tukuma Cālis» titula ieguvēja Annija Jēgere, Tukuma 2. pamatskolas dejotāji un popgrupa «Bimini», Jaunsātu tautas nama dziedātāji un dejotāji, Pūres kultūras nama dejotāji, Pūres pamatskolas dejotāji, Pūres pamatskolas filiāles dejotāji no Jaunsātiem, Zantes sākumskolas dejotāji, Džūkstes kultūras nama dejotāji, Zemgales vidusskolas dejotāji un dziedātāji, kā arī Irlavas kultūras nama un Irlavas vidusskolas dziedātāji un dejotāji.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.