Jānis Vītols

Eksāmenus kārto 695 skolēni Tukuma, Engures, Jaunpils novadā

Šī gada eksāmenu sezona – ne tā kā citus gadus – sākās jau marta beigās, kad vidusskolēni eksperimenta kārtā kārtoja eksāmenu angļu valodā. Visi pārējie eksāmeni sākās šonedēļ – 21. maijā bija latviešu valodas eksāmens divpadsmitajiem, bet šodien un rīt pārbaudījumu valsts valodā kārto 9. klašu skolēni.

Šī gada eksāmenu sezona sākās marta beigās, kad vidusskolēni kārtoja eksāmenu angļu valodā. Visi pārējie eksāmeni sākās šonedēļ – 21. maijā bija latviešu valodas eksāmens divpadsmitajiem, bet šodien un rīt pārbaudījumu valsts valodā kārto 9. klašu skolēni. Eksāmenu sesija beigsies 20. jūnijā (neskaitot papildtermiņus) ar pārbaudījumu fizikā – tiem, kas to būs izvēlējušies.

Kopējā statistika šāda: latviešu valodas eksāmenu pavisam kārtoja 285 vidusskolas beidzēji – 251 skolēns Tukuma novadā, 23 – Jaunpils novadā un 11 – Engures novadā, kā arī 327 devītie Tukuma novadā, 23 – Jaunpils novadā un 60 – Engures novadā, kopskaitā 410.

Vislielākais obligāto eksāmenu kārtotāju skaits Tukuma novadā ir Tukuma vakara un neklātienes vidusskolā – 92 skolēni 12. klasē un 64 – devītajā, bet vismazākais Irlavas vidusskolā – 9. klašu vidū – 11, bet 12. klašu – 8.

9. klases šogad nav Tukuma 3. pamatskolā.

Pilnīgi visiem eksāmeniem pieteikušies Tukuma novada skolu 12. klašu skolēni, savukārt Engures novadā neviens nav izvēlējies ķīmiju un bioloģiju, bet Jaunpils novadā – ķīmiju un fiziku.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.