18. maijā satiec «Zaļo Ziedoni» Jaunmokās

Sasaucoties ar Starptautiskās Muzeju nakts moto «Zaļā krāsa -Mezš», 18. maijā no 19.00 līdz 24.00 apmeklētāji aicināti baudīt «Zaļo Ziedoni» Jaunmoku pilī un tās apkārtnē.

Sasaucoties ar Starptautiskās Muzeju nakts moto «Zaļā krāsa -Mezš», 18. maijā no 19.00 līdz 24.00 apmeklētāji aicināti baudīt «Zaļo Ziedoni» Jaunmoku pilī un tās apkārtnē.

19.00 aicinām uz tikšanos pie Imanta Ziedoņa dižozola pils parkā. Brīvā atmosfērā varēsim skatīt I. Ziedoņa dzejas uzvedumu Talsu vidusskolas audzēkņu sniegumā, kā arī viens otram dāvāt savu mīļāko Dzejnieka radīto dzejoli, epifāniju vai pasaku!

Parka 100-gadīgās liepu alejas ir ierakstītas vietējā dabas aizsardzības objektu sarakstā, tādēļ kopā ar Ķemeru Nacionālā parka speciālisti Aiju Penderi varēsim pētīt, izzināt un uzzināt parkā esošo dzīvo radību. Vakara gaitā varēs darboties arī mākslas darbnīcā «Zaļie pirkstiņi», kuru vadīs māksliniece Inga Brīniņa, kopā ar muzeja speciālisti Lieni Bedrīti doties zāļu tēju vākšanas akcijā, Meža ekspozīcijas telpās piedāvāsim skatīties filmas par dabas daudzveidību.

Muzejs ir iesaistījies Vislatvijas koku sēšanas un stādīšanas akcijā «Skābeklis», kas Muzeju naktī ietvers «Skābekļa darbnīcu», piedāvājot apmeklētājam iestādīt savu koku, tādējādi padarot mūsu zemi zaļāku un ar skābekli bagātāku!

«Zaļais Ziedonis» 18. maijā:

«Tikšanās pie Ziedoņa dižozola» 19.00 – baudīsim mirkli mūzikas un dzejas Talsu vidusskolas skolēnu sniegumā. Aicinām ikvienu uz kopābūšanu un līdzi ņemt savu iemīļoto I. Ziedoņa dzejoli, pasaku vai epifāniju!

Piedalīsimies dažādās dabas darbnīcās: «Ziedoņa zaļums» (19:00 – 21:00) parkā pie vecās alejas varēsiet nodoties pētnieciskām aktivitātēm kopā ar Ķemeru nacionāla parka speciālisti Aiju Penderi;

«Pavasara ziedonī» no 20:00 – zāļu tēju vākšanas akcijā dosieties kopā ar muzeja speciālisti Lieni Bedrīti. Uzzināsiet, kuras zālītes vajag vākt pavasarī un kādai vainai tās palīdzēs;

«Zaļie pirkstiņi» (no 20:00) – radošā darbnīcā ar jūsu rokām un mākslinieci Ingu Brīniņu taps dažādi zaļi brīnumi;

«Skābekļa darbnīca» (no 19:00) jeb iesēj savu koku pats!  Dari pasauli zaļāku un ar skābekli bagātāku!

Meža ekspozīcijas telpās piedāvāsim skatīt filmas par dabu, bet 21:00 un 23:00 ekskursijas pa pili!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.