Svētdiena, 2019. gada 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

II Pasaules kara upuru piemiņas diena Lestenē /FOTO/ (1)

Latvijā trešdien, 8. maijā, oficiāli atzīmēja Nacisma sagrāves un Otrā pasaules kara upuru piemiņas dienu, valsts augstākās amatpersonas šajā dienā piedalījies piemiņas brīdī Brāļu kapos Rīgā un Lestenes Brāļu kapos.

Antīkie automobiļi dosies uz Jaunmoku pili un Šokolādes muzeju 

Sestdien, 11. maijā, no 10.15 līdz 11.30 Latvijas Antīko automobiļu klubs (AAK) apmeklēs Jaunmoku pili un Šokolādes muzeju Pūrē. Kā jau tradicionāli katru gadu, tā arī šogad AAK sezonu atklāj Padomju Tehnikas sekcija.

Kas padarīts un kas iecerēts Sēmē un Zentenē? 

8. aprīlī Sēmē un 15. aprīlī Zentenē notika iedzīvotāju sapulce, kuru vadīja Sēmes un Zentenes pagastu pārvaldes vadītāja Silvija Rabkēviča. Tajā piedalījās novada domes vadība, deputāti, pašvaldības iestāžu un uzņēmumu darbinieki un, protams, iedzīvotāji.

Jāni Saulīti iesvēta par Jaunpils, Džūkstes un Lestenes draudzes mācītāju /FOTO/ (1)

Pagājušo svētdien, 5. aprīlī, Jaunpilī viesojās Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas Liepājas bīskaps Pāvils Brūvers un deva svētību draudžu gribai – Dieva vārdā par Jaunpils, Džūkstes un Lestenes draudzes mācītāju iesvētīja Jāni Saulīti.

Imanta Ziedoņa jubilejas pasākumā «Mans Ziedonis» 

Piektdienas, 3. maija, vakarā Tukuma luterāņu baznīcā vijolniece Madara Liepiņa un pianists Daumants Liepiņš aicināja uz Imantam Ziedonim veltītu koncertu. Viņi vēlēja mūziku iedomāties krāsainu – līdzīgi kā Ziedonis «Krāsainajās pasakās» mudināja redzēt notikumus un lietas krāsainas.

Lai pasaules hokeja čempionātā viss notiktu tā, kā jānotiek! (1)

Šis vīrs ir no Tukuma un pēc Pasaules čempionāta Rīgā ir piedalījies visos dažāda līmeņa starptautiskajos hokeja čempionātos. Viņš gan nespēlē uz laukuma, taču notikumi laukumā un ap to lielā mērā ir atkarīgi arī no viņa. Mārcis Grasis ir Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) informācijas tehnoloģiju asistents.

Pieveikts jau piektais «Stipro skrējiens» /FOTO, VIDEO/ 

Sestdien, 4. maijā, kinopilsētā «Cinevilla» norisinājās viens no lielākajiem aktīvās atpūtas pasākumiem Latvijā – «Stipro skrējiens». Tajā piedalījies līdz šim lielākais dalībnieku skaits – uz starta stājās 3878 dalībnieki.

Talkotāji Jaunsātos 

Slikto laika apstākļu dēļ šogad uz publisko kopā talkošanu ļaudis Abavnieku centrā pulcējās slinki, daudzi talkas maisus paņēma un talkošanas vietas pieteica jau ceturtdien.

Vēlēšanu iecirkņa maiņu iespējams reģistrēt arī internetā 

Līdz 7. maijam vēlētāji Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) tīmekļa vietnē www.pmlp.gov.lv var izmantot iespēju elektroniski mainīt sākotnēji piešķirto vēlēšanu iecirkni 1. jūnija pašvaldību vēlēšanās.

Sātos, Vaskos un Irlavā uzliktas tūrisma kartes (5)

26. aprīlī Irlavas biedrība «Irlavas interešu klubiņš» ierīkoja trīs lielformāta tūrisma kartes trijos pagasta ciemos – Sātos, Vaskos un Irlavā.

Nodibināta biedrība «Savai Slampei» (1)

Labvēlīgā atmosfērā un aktīvās radošās sarunās Slampes kultūras pilī Lielās talkas dienā, 27. aprīlī, 10 aktīvi cilvēki nodibināja pagasta biedrību «Savai Slampei». Tika apspriesti un balsošanā pieņemti jaunās biedrības statūti.

Maija svētku svinēšana Tukumā 

Maija pirmā nedēļa Tukuma pusē solās būt rosīga un pasākumiem bagāta, lai beidzot atmodinātu aizsnaudušos pavasari. Turpinot tradīcijas un pieminot dzejnieku Imantu Ziedoni, trešdien, 1. maijā no 10.00 jau ierasti notiks ķiršu stādīšana Mālkalnā, veidojot Ziedoņa Ķiršu dārzu.

Iedzīvotāji Pūrē un Jaunsātos par kārtību nesūdzas (4)

9. aprīlī Pūrē un 10. aprīlī Jaunsātos notika iedzīvotāju sapulces, kurās piedalījās novada vadība, domes deputāti, pagasta pārvaldes un iestāžu darbinieki. Abas sanāksmes vadīja Pūres un Jaunsātu pagastu pārvaldes vadītāja Santa Heimane, kas sākotnēji izstāstīja gan par 2012. gadā padarītajiem darbiem, gan šī gada iecerēm.

«TV6» ļaus izbaudīt «Stipro skrējienu» (2)

Šogad pirmo reizi kanāls «TV6» demonstrēs ekstrēmas piedzīvojuma sacensības «Stipro skrējiens» no Slampes pagasta «Cinevillas». Tajās vairāk nekā 2000 dalībnieku pārbaudīs savu fizisko sagatavotību 8 km garā izturības skrējienā ar 10 dažādiem šķēršļiem.

Visu novadu deju kolektīvi tiek uz Deju svētkiem /FOTO/ (10)

Tā var raksturot 28. aprīļa Tukuma deju apriņķa deju kolektīvu skates iznākumu. Šī bija pēdējā no pavisam 31 skates, kas, gatavojoties XV Deju svētkiem, jau no februāra norisinājās visā Latvijā.

Pasākumu kalendārs

2019.09.22 | 10:00

Jauniešu basketbols Kandavā 

2019.09.22 | 15:00

Izrāde Tukumā 

2019.09.22 | 18:00

Florbols Irlavā 

2019.09.25 | 13:00

«Sirds diena» Tumē 

2019.09.26 | 11:00

Lekcijas jaunajām un topošajām māmiņām Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool