Sestdiena, 2019. gada 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Lamiņu pamatskolas salidojums

Twitter
FaceBook
print
2016. gada 9. augusts 16:27

6. augustā, Lamiņu ļaudis kopā ar kādreizējās Lamiņu pamatskolas (1921-1961) absolventiem, skolotājiem un darbiniekiem svinēja svētkus. Svētku vieta – kādreizējā Lamiņu muižas kungu māja, kas nu jau 55 gadus ir Dzirciema internātpamatskolas mājvieta. Par to, lai svētki izdotos, gādāja vietējā bibliotekāre Zinta Ozoliņa, Pūres kultūras ļaudis un sarīkojuma scenārija autore, skolotāja Lidija Vera Pūliņa.
Un, kā to nosaka tradīcija, svētki sākās Lamiņu vecākajā ēkā – katoļu baznīcā, kur koncertā ar emocionāli bagātiem skaņdarbiem uzstājās Madara Ivane (solo), Inguna Grīnvalde (klavieres) un Māra Kroņkalne (trompete).

Lai skola ir kā gaiša saliņa

Kad viesi satikās skolas lielajā zālē, bija jāatnes vēl vairāki soli, lai visiem pietiktu vietas – pirmā skola daudziem tik mīļa, ka daži absolventi mērojuši tālu jo tālu ceļu, lai tikai reiz atkal satiktos.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. Klindžānu,Leitartu ģimenes. teica:

  Sirsnīgs paldies salidojuma organizatorei Zintai Ozoliņai par iespēju satikties ar bijušajiem skolasbiedriem. Paldies visiem, kas palīdzēja Zintai.Pasākums izdevās ļoti sirsnīgs,patīkams un atmiņām bagāts.

 2. LC PirdienFELDS teica:

  Es jau pats šo skolu beidzu, tad Cēsis, nolaidu Kandavu līdz kliņķim: piedodoet naiznāca laiks. KIA džipam riepa caura, yā pat kā maks un galva!

  • laucinieks teica:

   Variet jau ņirgt par padomju laika palīgskolām, bet atcerieties, ka šodien pat Rīgas 1. ģimnāzijā mācību programma ir zemākā līmenī. Lai labāk izprastu šodien izglītības sistēmā notiekošo, izteikšos līdzībās: augstlēkšanas sacensībās uzliek latiņu 1 m augstumā un visiem, kuri pārvar šo mežonīgo augstumu, piešķir čempiona titulus un karina šo varoņu portretus slavas zālēs. Un tad paši brīnāmies, no kurienes sabiedrībā rodas tik augstprātīgu nejēgu pūļi.

 3. Milicis -> ne dienu skaidrā pie KIA džipa teica:

  PirdienFELDS saņēma pie novada apvienošanas 200 000 Ls uz neatdošanu, nopirka pa 30 000 LS nederīgu rentgenu un savu augstskolas dipliomu. ! Ierosinu iemitināt sīrijas bēgļus viņa zagtajā mājā:)

  • LETA teica:

   Kandavas novada domes deputāts, bijušais Kandavas domes priekšsēdētājs Dainis Rozenfelds ieguvis maģistra grādu, neiegūstot augstāko izglītību, jo Viļņas augstākās partijas skolas absolvēšana 1985. gadā Latvijā netiek uzskatīta par augstāko izglītību, liecina aģentūras «Leta» rīcībā esošie dokumenti.

 4. Tenka teica:

  Toties PirdienFELDS lieliski zina kādas kuram ir apakšbikses kājās un kāds kuram sekss:) Pats pirdienfelds jau sen – IMPOTENTS – SIVēNS:) Ja šitāds ir sportists tad es – balerīna

 5. Atdod zagli nozagto Kandavai! teica:

  Atdod: slimnīcu, kinoteātri, atdod gaismu nakts ielās, atdod zagtos materiālus no VKLMT, atdod 200 000 Ls un rentgena iekārtu ko nospēri pa 20 000 ls no ārzemju draugiem! Atdod džipu ar Nr: 666:)

 6. PirdienRozenFELDS teica:

  Mēs at matildu nodejojāmies, nodrāzāmies līdz aubei! Bet tagad rādīšu JUMS PIGU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pasākumu kalendārs

2019.09.20 | 12:00

Dzejas dienas sarīkojums Lapmežciemā 

2019.09.20 | 13:00

Deju izrāde Tukumā 

2019.09.20 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

2019.09.20 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

2019.09.21 | 9:00

Šautriņmešana Irlavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool