Tukuma novadā, Tumes pagastā, Vecmokās visu nedēļu radoši darbojas apkaimes bērni

7. jūlijā, devāmies ciemos uz Lazdu bibliotēku Vecmokās, kur visu nedēļu tuvākās apkaimes bērni radošajās darbnīcās veidoja dažādus dekorus.

7. jūlijā, devāmies ciemos uz Lazdu bibliotēku Vecmokās, kur visu nedēļu tuvākās apkaimes bērni radošajās darbnīcās veidoja dažādus dekorus. Bibliotekāre Irēna Pavloviča pastāstīja, ka šī tradīcija vasarā bērnus nodarbināt radošās aktivitātēs sākusies pagājušajā gadā. Šogad tās apmeklē apmēram divdesmit bērnu. Pirmajā dienā bērni kopā ar skolotāju Ivetu Liepiņu taisījuši mini gobelēnus no dabas materiāliem, bet nākamajā dienā no olu briketēm gatavojuši dekoratīvās kamīna rozes, kuras var izmantot kā dekoru, dāvanu vai arī kamīna iekuram, jo rozes zieds tiek iemērkts izkausētos sveķos.  7. jūlijā ciemošanās laikā bērni bija izveidojuši sapņu ķērājus.

8. jūlijā, bērni gleznos – uz jau iepriekš sagatavotiem, ar balto ūdens emulsiju nokrāsotiem stikla traukiem, varēs gleznot to, ko paši vēlas. Būs iespēja apstrādāt traukus dekupāžas stilā. Radošo darbnīcu noslēgumā 12. jūlijā bērniem būs iespēja apmeklēt foto kursus, kurus pasniegs māksliniece Gerda Stūre. Būs gan teorētiskā daļa, gan praktiskā, kurā pamācīs, kā labāk, izmantojot datortehnoloģijas, fotogrāfiju apstrādāt.

Visi interesenti aicināti apskatīt arī tekstilmākslinieces Ivetas Liepiņas un viņas māsas Laimas izstādi, kurā atainotas dažādas tekstila tehnoloģijas un to apvienojums.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.