Sporta svētki Degolē /FOTO/

Degolē 7. jūnijā notika pagasta sporta svētki. Pavisam šoreiz piedalījās piecas komandas no Lauktehnikas, Tumes un Vienības.

Degolē  7. jūnijā notika pagasta sporta svētki. Pavisam šoreiz piedalījās piecas komandas no Lauktehnikas, Tumes un Vienības. Augstus rezultātus uzrādīja svara bumbu cēlāji, kur Vienības spēkavīrs Sergejs Griķis spēja 24 kg smago svara bumbu pacelt 81 reizi! 2. vietas ieguvējs Kaspars Mockus (53 reizes), savukārt  (14 reizes) uzrādīja 3. vietas ieguvējs Ēriks Daģis. Maisa mešanā tālākais metiens padevās Andrejam Zīlem ar 17,27 m, 2. un 3. vietu izcīnīja Sandijs Gorodcevs – 16,52 m – un Andis Vītolnieks – 15,70 m. Šautriņmešanā vislabāk veicās Mikam Dudko ar 147 punktus, 2. vietu ar 135 punktiem izcīnīja Māris Lasmanis, 3. vietu ieguva Artūrs Dambergs. Volejbola sacensībās  zelta medaļas izcīnīja Vienības jauniešu komanda Jevgeņijs un Maksims Bogdanovi, Ojārs Kļaviņš, Jānis Balsers, Ingars Mucenieks, Mārtiņš Grečkovskis, 2. vietu izcīnīja Vienības draugu komanda – Raivis un Lauris Kukšas, Mārcis un Kaspars Mocki, S. Griķis, Andrejs Zīle un Daina Baumane, bet 3. palika «DraugiI» (LLT) – Kaspars Daģis, Einārs Konrāds, Edijs Seksts, Artūrs Dambergs, Madars Lorencs, Gunārs Āboliņš. Minifutbolā vairāk nekā pārliecinoši uzvaru svinēja «Draugi» (LLT) komandas atraktīvā kapteiņa K. Daģa vadībā, otrie labākie bija Vienības draugu komanda, bet trešie «Krapsīši» (LLT) – Emīls Zaļkalns, Niks Bečers, Mairis Māliņš, Raitis Čebikins, Aigars Hauberts, Sandijs Gorodcevs. Virves vilkšanā uzvarēja Vienības draugu komanda, otrie specīgākie vīri bija «Draugi», savukārt bronzas medaļas saņēma Vienības jauniešu komanda.

Paldies visiem sportistiem, kuri piedalījās sporta svētkos, paldies tiesnešiem Guntim Auziņam, Uldim Niedram, Andim Vītolniekam par izturību, un vissirsnīgākais paldies Degoles veikala vadītājai Sandrai Bogdanovai par sarūpētiem atspirdzinošiem padzērieniem visiem sporta svētku dalībniekiem un uzvarētājiem! Tiksimies atkal tradicionālos Tumes sporta svēkos, kas notiks 19. jūlijā 11.00 pagasta sporta laukumā ar plašu programmu un visādām jautrām izdarībām, gatavosimies!

 

Komentāri

  1. Kāds sakars ar to žurnālistiem?? Kā viņi var to zināt? Raksta autors ir Tālivaldis Krūmiņš – Tumes un Degoles sporta organizators!

  2. Nezinu kā avīzē iedrukājies sportsmeņu brāļu Mārča un Kaspara uzvārds Mocki…jo nosūtīju pareizā izloksnē:”…Mārcis un Kaspars Mockus… “

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.