Pūrē būs jaunas telpas ģimenes ārstam, zobārstam un bibliotēkai

Sākušies priekšdarbi, lai ēkas Pūre 18 pirmajā stāvā varētu ierīkot telpas vietējam veselības centram – feldšeru punktam un zobārstam, kā arī bibliotēkai.

Sākušies priekšdarbi, lai ēkas Pūre 18 pirmajā stāvā varētu ierīkot telpas vietējam veselības centram – feldšeru punktam un zobārstam, kā arī bibliotēkai.

Šī gada janvārī Tukuma novada dome izsludināja konkursu projekta izstrādei un rekonstrukcijas darbiem un mēnesi vēlāk tika noslēgts līgums ar SIA «Delpro» par darbu veikšanu. Kopējās šī projekta izmaksas ir 187 450 eiro.

Priekšdarbi uzsākti

Kā pastāstīja Pūres un Jaunsātu pagastu pārvaldes vadītāja Santa Heimane, patlaban notiek tehniskā projekta izstrāde, taču vienlaikus jau šajā ēkā uzsākti sagatavošanās darbi: “Tiek sagatavota vieta, lai varētu ierīkot jaunas komunikācijas, tiek izvākts viss liekais, lai tad, kad projekts būs gatavs, varētu bez kavēšanās ķerties pie darba. Esam iecerējuši, ka darbus izdosies paveikt līdz gada beigām.”

Komentāri

 1. Beidzot prieks dzirdēt un lasīt un apzināties ka bērniem vairs nebūs jāstaigā pa vienām kāpnēm ar apslimušajiem pacientiem.
  Lai slavēts tas kurš par to iedomājās un rīkojās.

  1. Tieši tā, un sūds par tiem nenormālajiem tūkstošiem, kuri vismaz 1,5 reizes pārsniedz darbu reālās izmaksas! Galvenais, ka pareizie tautieši uzlabos savu dzīves kvalitāti, bet pārējā tautas daļa (plebeji) savilks jostas un, ar velosipēdiem braucot, iebrauks kaut grāvi, lai tikai netraucētu kungiem, kad tie par šādos projektos godīgi nopelnītu naudu iegādātajos spēkratos trauksies šiem dzīves pabērniem garām.

   1. Tev kāds pāri nodarījis? Uztaisi firmu un iesniedz savu piedāvājumu! Nevari? Tad nevāvuļo. Bet visu, redz, zini, kas un cik maksā. Lai cilvēki strādā! Ja jau pats sevi par plebeju atzīsti, tad tāds arī šo mūžu nodzīvosi!

 2. Lauciniek, man personigi ir “nospļauties” par kādām summām viņi tur ceļ, būvē, remontē.
  Ja Tev ir citādāka ideja, Tu vari iet sludināt un cīnīties par savu taisnību, un darīt visu godprātīgi un pa simts eiro remontēt.
  To ka visi zog un uz šitādiem projektiem un tiek pilnīgi visiem ir sen zināms.
  Ej un maini no iekšienes ja nepatīk, Kā Kaimiņ Artuss to dara.
  Nevis sēdi un čīksti.
  Es priecājos, jo beidzot būs kāds labums visiem.
  Ēka būs sakopta, Ilga dabūs naudiņu, bērniem būs labi, veciem cilvēkiem kuriem uz otro stāvu iet grūtāk, utt.
  plusi ir vairāk kā mīnusi.
  Punkts

 3. Pļurkstēt vajag mazāk un arī zagt vajag ar mēru! Visu kaunu esiet caur vienu vietu izlaiduši, ja par nožēlojamā kvalitātē izstrādātu tehnisko projektu pieprasījāt turpat 30 tūkstošus jevrikus, kaut patiesībā tirgus cena tai makulatūrai nesasniedz pat 1/3. Turpiniet vien tādā pašā garā un varēsiet nopirkt gan grēku atlaides gan vietas paradīzē pie paša vecā Jehovas kreisajiem sāniem!

   1. Tas, ka Pūres uzņēmēji kārtīgi strādā un dod nopietnu fiskālo ieguldījumu Tukuma novada budžetā, nedod nevienam plānā galdiņa urbējam tiesības šos līdzekļus izšeptēt, veidojot savām kabatas firmām (vai barotnēm) speciāli pielāgotus iepirkumu konkursus, pretī par “pūlēm” saņemot daļu no sabiedrībai nolaupītajiem labumiem.
    Un beidziet publiski demonstrēt savu garīgo atpalicību (par to tāpat neviens nešaubās), mēģinot apstrīdēt vispārzināmas patiesības. Izņēmums varētu būt vienīgi tad, ja paši esiet šo afēru līdzdalībnieki vai saņemiet Jūdasa grašus no valstī varu sagrābušajiem kangariem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.