Pludmales volejbols Irlavā noslēdzies

7. augustā noslēdzās pludmales volejbola sacensību karuselis Irlavā. Irlavas atklātais čempionāts pludmales volejbolā notika septiņās kārtās, no kurām piecas labākās tika vērtētas kopvērtējumā.

7. augustā noslēdzās pludmales volejbola sacensību karuselis Irlavā. Irlavas atklātais čempionāts pludmales volejbolā notika septiņās kārtās, no kurām piecas labākās tika vērtētas kopvērtējumā. Kopumā šajā gadā piedalījās 29 vīriešu un 19 sieviešu komandas. Neskatoties uz it kā lielajām iespējām no maija līdz augustam sev iekrāt vajadzīgo punktu skaitu un tikt pie kopvērtējuma čempionā tituliem, viss notika kā jau sportā tam ir jānotiek. Vīriešiem septītās kārtas izšķirošā finālspēle bija arī visas sezonas izšķirošā spēle par čempiona titulu. «Kaive» šajā dienā bija neapturama, un pārliecinoši izcīnīja uzvaru aiz sevis 2. vietā atstājot komandu «Dobele». 3. vietu ar stabilu sniegumu visas sezonas garumā sev nodrošināja «Desu ciems» no Irlavas. Šīs trīs komandas šādu vietu secību saglabāja gan sacensību 7. kārtā, gan kopvērtējumā.
Savukārt sieviešu turnīrā septītajā sacensību kārtā par uzvarētājām kļuva «Karameles», 2. vietā aiz sevis atstājot «Nav savējās», bet pirmo reizi pie medaļām tika šīs kārtas 3. vietas ieguvējas, komanda «Uzcel man». Kopvērtējumā pirmās «Karameles», otrās «Nav savējās», bet 3. vietā «Duets».
Šajā gadā sacensībās piedalījās no Tukuma, Jaunpils, Saldus, Kandavas, Kaives, Engures, Ķesterciema, Zebrenes, Lapmežciema, Smārdes, Dobeles, Irlavas un citām vietām. Visus kopā vienoja pludmales volejbols Irlavā.
Uz tikšanos nākošajā sezonā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.