Svētdiena, 2019. gada 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris
Foto: Liena Trēde

Zemītnieki sūdzas par vēsturiskajām ēkām ar jauniem īpašniekiem un komunālo saimniecību

Autors: Liena Trēde
Twitter
FaceBook
print
2018. gada 24. marts 21:49

Iedzīvotāju sapulcē Zemītē, kas notika 20. martā, kupli pārstāvēts bija arī Grenču gals. Tā iedzīvotāji interesējās, kad beidzot kaut kas tiks ieguldīts viņu ciematiņā? Tāpat vietējie satraucās par tām vēsturiskām ēkām, kas ieguvušas jaunus īpašniekus. Pieredze liecinot, ka solījumi ieguldīt nereti tā arī paliek tikai solījumi un ēkas, atstātas novārtā, drīz vien tiek izdemolētas. Savukārt zemītniekus vairāk interesēja komunālie jautājumi, piemēram, pagasta ūdenssaimniecība.

Kā secināja zālē sēdošie, katrā nākamajā iedzīvotāju sapulcē piedalās atkal jauns komunālās saimniecības vadītājs un iedzīvotājiem atkal no jauna jāstāsta, cik sliktā stāvoklī ir esošais ūdensvads. Februārī vien jau bijušas trīs avārijas, kad ūdens pazudis visam pagastam! SIA «Kandavas komunālie pakalpojumi» vadītājs Oskars Kļava skaidroja, ka par iepriekšējiem solījumiem atbildēt nevarot, bet problēmu apzinās – visā novadā, ne tikai Zemītē vien komunikācijas ir sliktā stāvoklī. Tomēr šobrīd “skatoties maciņā“, naudas vērienīgiem projektiem uzņēmumam nav, turklāt šī brīža prioritāte – darīt visu, lai samazinātu zaudējumus un gadu noslēgtu vismaz “pa nullēm”. Viens no apgrūtinājumiem, neskatoties gana vērienīgās kredītsaistības, ir arī iedzīvotāju parādi. O. Kļava tāpat kā citviet skaidroja – uzņēmuma gada apgrozījums ir aptuveni 900 000 eiro, bet pakalpojumu saņēmēju kopējais parāds – ap 200 000 eiro.

Vairāk lasiet laikraksta piektdienas, 23. marta, numurā ŠEIT!Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. kolosāli teica:

  domā nevis par iedzīvotājiem, bet kā gadu noslēgt “pa nullēm”! KUR SKATĀS PRIEDE? KAS TĀ PAR PAŠVALDĪBAS VADĪTĀJU?

  • Kolosāli gan? teica:

   Bet diez no kā tad viņi var ieguldīt, no tām nullēm kautko? Iedzīvotāji prasa, bet paši neko negrib maksāt – lielākie parādnieki, Pieraduši komunismā dzīvot.

   • secinājums teica:

    Ikvienam pakalpojumam ir jāmaksā tik, cik tas arī reāli maksā, bet nevis jāvadās pēc muzikantu un kluba vadītāju politiskajām ambīcijām un saprašanas par mikroekonomiku.

  • deputāts teica:

   Viņa taču no Zaļas partijas, bet ko tiem zaļas zāles pavasarī un zilas debess vasarā solītājiem citu var gribēt

  • deputāts teica:

   Personāla atlasē novadā viss ir kārtībā, jo, izvēloties jebkuras nozares speciālistus, tiek ņemti vērā Krievijas ķeizarienes Katrīnas II favorītu izvēles principi.

 2. Jepis teica:

  Deputātam. es par Katrīnu II nezinu klāt nestāvēju zinu to ka iepriekšējie vadītāji to vien darīja ka izmantoja dienesta Stāvokli un ar rezultātiem, kurus šobrīd var redzēt Kandavas ielās ,pluss rezultāts ir tāds ka no 2000 gada Kandava ir Līdzvērtīga ar Latgales reģiona pilsētām ienākumu ziņā ……. jo vadītajiem nebija laika bija svarīgākas lietas sēklas materiāla izdales un sadales lietas…… un ja komunisti iemācīja dzīvot pa velti nemaksājot šobrīd tas neiet cauri un ciešs visi pārējie jo komunistu laikos visu varēja piesegt ar Partiju lietām

 3. FJ-7111 teica:

  Es jums uzliek DAINI:)

Pasākumu kalendārs

2019.09.22 | 10:00

Jauniešu basketbols Kandavā 

2019.09.22 | 15:00

Izrāde Tukumā 

2019.09.22 | 18:00

Florbols Irlavā 

2019.09.25 | 13:00

«Sirds diena» Tumē 

2019.09.26 | 11:00

Lekcijas jaunajām un topošajām māmiņām Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool