Marianna, Ginters, Guntra

Pagasta svētkos Matkulē «Nāc kulē!» un sporta svētkos Grenčos /FOTO/ (8)

Vieniem sestdien, 18. jūnijā, ievērtējamais minimums bija Matkules pagasta svētki «Nāc kulē!» un šo svētku sportiskās daļas pārnesums Grenčos ar vietējās kultūras dzīves akcentiem.

Senioru deju festivālā «Dejas zem ozolu cepurēm» Kandavā /FOTO/ 

Jau 19. jūlija rītā Kandavas Promenādē valdīja rosība, gatavojoties senioru deju festivālam «Dejas zem ozolu cepurēm»

Kandavas promenādē sagāzies malkas šķūnis (21)

Kandavas Promenādē sagāzies malkas šķūnis. Jau labu laiku tā aizmugurējās sienas slīpums izsauca minējumus par to, kad tas sagrūs…

Ivars Lasis – jaunais Vānes pamatskolas direktors (19)

Ceturtdien, 16. jūnijā, Kandavas novada domes ārkārtas sēdē Vānes pamatskolas direktora amatā tika iecelts bijušais KVLT direktors Ivars Lasis.

Kandavas kapu apsaimniekotājs neapmierināts ar ceļu uzturētāju veikumu (5)

Otrdien, 14. jūlijā, laikraksta Kandavas birojā sarūgtināts vērsās apbedīšanas biroja «Kalve» īpašnieks un līdzšinējais Kandavas kapu apsaimniekotājs Ainārs Vilkaušs. Viņš bija sašutis par to, ka pievadceļu pārbūve pie Kandavas kapu kapličas notiek atšķirīgi sākotnējai iecerei.

Kandavā tiek atjaunots kultūras nams (3)

Pavasarī, runājot par Kandavas kultūras nama siltināšanu, domes sēdē izskanēja jautājums par logu vitrāžām kā kultūrvēsturisku vērtību. Izskanēja bažas, vai pēc logu maiņas tās būs savā vietā, un nācās atzīt – diemžēl nebūs.

Kandavā norisinās ikgadējais mākslas plenērs /FOTO/ 

Šonedēļ Kandavā aizrit jau par tradīciju kļuvušais mākslas plenērs. Šogad tajā pieteikušies 49 dalībnieki – gan profesionāli mākslinieki, gan vienkārši mākslas mīļotāji no visas Latvijas, kas līdz svētdienai darbosies dažādās radošās darbnīcās.

XI Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un Deju svētki rit pilnā sparā /FOTO/ 

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki Rīgā, 11. novembra krastmalā, tika atklāti trešdien, 8. jūlijā, kad dejotāju pulkam, kas cītīgi strādāja jau kopš 6. jūlija, pievienojās kori.

Atjaunota Kandavas peldvieta Teteriņu ezerā (8)

Šopavasar atjaunotā Kandavas tehnikuma peldvieta Teteriņu ezerā ļāva cerēt, ka peldēšanās baseinā būs ne tikai ērtāka, bet arī drošāka. Pēc pērn notikušā nelaimes gadījuma – baseinā noslīka kāds vīrietis, kas reibumā mēģināja to pārpeldēt; arī no deputātu puses izskanēja viedokļi, ka jādomā par drošību.

Latvijas vides gidu saiets Kandavā 

Aizvadītajās brīvdienās – 27. un 28. jūnijā – Matkules pagasta viesu namā «Romance» aizritēja ikgadējais Latvijas vides gidu saiets.

Velotūre Kandavā pulcēja 43 dalībniekus /FOTO/ 

Jau trešo gadu pēc kārtas SK «Kandava» organizēja velobraucienu. Šī gada maršruts bija Kandava-Kukšu muiža-Zemīte-Valdeķi-Kandava. Kopumā tika nobraukti aptuveni 34 km.

Kandavā renovētas notekūdeņu attīrīšanas iekārtas (1)

Šodien Kandavā, Valteru ielā 5 B, ar svinīgu pasākumu tika noslēgts vērienīgs – vairāk nekā 200 000 eiro vērts – attīrīšanas iekārtu renovācijas projekts.

Kandavas tehnikumam – 70 /FOTO/ (5)

Pagājušās nedēļas sestdienā Kandavā, Jaunkandavā, tehnikuma apkaimē, bija vērojama ļaužu piepildīta leja gluži kā bišu spietā. Ceļa malas no stadiona uz visām pusēm, arī Teteriņu priedes vieglo automašīnu piepildītas.

Jaunie olimpieši /FOTO/ (2)

Spēles jau 13. gadu pēc kārtas notiek. Tās rīko sporta kluba «Kandava» darbinieki. Tajās šogad piedalījās 150 mazo sportistu no visām novada pirmskolas mācību iestādēm.

Savus svētkus svinēja Cēre /FOTO/ 

Sestdien, 6. jūnijā, Cēres pagasts aicināja uz ikgadējiem pagasta svētkiem, kas šogad lepojās ar devīzi «Lai sanākam Cērē». Svētki sākās jau no paša rīta un turpinājās visu dienu, lai noslēgtos ar šī gada pirmo pagasta zaļumballi.

Pasākumu kalendārs

2019.09.20 | 12:00

Dzejas dienas sarīkojums Lapmežciemā 

2019.09.20 | 13:00

Deju izrāde Tukumā 

2019.09.20 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

2019.09.20 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

2019.09.21 | 9:00

Šautriņmešana Irlavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool