Zemītes Immermaņu «Tēviņu» vīns gūst atzinību Baltijā

18. augustā Rīgā norisinājās «Baltijas kauss» – sacensības Latvijas, Lietuvas un Igaunijas vīna darītājiem. Pirmo reizi ar vairākiem paraugiem tajās startēja arī «Tēviņu mājas vīns», kas tiek ražots un pildīts pudelēs Zemītē.

18. augustā Rīgā norisinājās «Baltijas kauss» – sacensības Latvijas, Lietuvas un Igaunijas vīna darītājiem. Pirmo reizi ar vairākiem paraugiem tajās startēja arī «Tēviņu mājas vīns», kas tiek ražots un pildīts pudelēs Zemītē. Un starts bijis apbrīnojami veiksmīgs, jo izcīnītas divas trešās vietas, bet izlolotais «Aveņu dzirkstošais vīns» savā grupā tika atzīts par vislabāko. Produktus jau iepriekš atzinuši arī klienti, kas piestāj «Tēviņu» mājās ceļa Tukums-Kuldīga malā vai viņu ražojumus iegādājušies kur citur, piemēram, tie pieejami veikaliņā Rīgā («Pienene»), Saldū («Zaļais čiekurs») un Liepājā («Dzīvais alus»).

Komentāri

   1. Kur lasi apsaukāšanos? Tēviņi ir ok, bet Mātītes ir apsaukāšanās?
    Tev neliekas dīvains šis nosaukums Tēviņi? Prātā nevaru izdomāt, kā var tik dīvainu nosaukumu ielikt savai saimniecībai ( kaut varbūt tā nāk no senšiem…bet var taču mainīt uz skanīgāku un korektāku)!

    1. Tieši tāda ir pirmklasnieku ķiķināšana: re, kāds smieklīgs deguns ar pumpu tam onkulim , re, kāds smieklīgs māju nosaukums.
     Varējāt tak paķiķināt arī par cilvēku uzvārdu, vai vācu valodas zināšanu nav.
     Tā ir ”Tēviņu” māju saimnieku darīšana ,vai mainīt māju nosaukumu, nevis garāmbraucošu ķiķinātāju darīšana.
     Acīmredzot, ”Tēviņu” māju saimnieki ciena savus senčus un to atstāto mantojumu, tai skaitā māju nosaukumu.

     1. Nu neuztaisies par pasaules gudro, un par tavām zināšanām var spriest pēc tā Dr….
      Neaizmirsti – šie ir komentāri, un katram ir tiesības izteikt savas domas!
      Daudzas reizes cilvēki ir tik ļoti pieraduši pie, viņuprāt, ikdienišķām, pašsaprotamām lietām, ka neaizdomājās – kā tās izskatās citu acīm un ausīm!

      1. Kāda starpība, kas un kā katram muļķim izskatās?! Ja būs jāpārdzīvo, ko tāds apdalītais redzēs, ieraudzīs un saoratīs, tad darbam un savai dzīvei vairs vietas nebūs.
       Tām mājām tāds nosaukums ir jau 1914.gada Mantnieka kartogrāfijas izdevniecības kartēs, starp citu…

       1. Paskaties uz sevi spogulī, tad sapratīsi, ka viss , ko raksti – ir tieši par tevi!
        Ko redzi citos – tas esi tu pats, tā kā savas baisās gaudas droši atstāj pie sevis un savu žulti neizliec uz papīra – wecais!

        1. Diez, kas tas par plānprātiņu te komentē – visiem liek ieskatīties spogulī un attīrīties no grēkiem un emocijām! Laikam jau kāds ilgi nedabūjis un sevi par gudru uzskatošs mēģina transformēt savu neizlietoto seksuālo enerģiju “gudrās” frāzēs. Bet neizdodas!

 1. Nu re, arī mūsu pusē notiek jaukas lietas un galvenais, un dubults prieks, ka to dara jauni cilvēki.

  Nav jau tikai tā , ka vispkārt vienas vienīgas krāpšanās benzīntankos, par daudz nopļauta zāle , par maz nopļauta zāle un atkritumu ”zagšanas”.

 2. Sen bija tie laiki kad pie šitās bodnieces uz Zemīti pēc šņaba braucu… tad pēc atšķaidītā spirta/šņaba… un skat, nu atkal uz dzeramajiem metusies… nu nevar bez tās nodzirdīšanas!

  1. Tā tas bija agrākajos laikos, šodienas praidistu paaudzei vārds tēviņš skaitās necenzēts vārds, tāpēc šeit ono pārstāvji tik traki šūmējas.

 3. Tak ko varat cepties – tas dzīvoja, šamais dzīvoja. Paņemts tikai nosaukums, māja cita un citā vietā. Un neviens izņemot Immermaņus nav dzīvojis.

 4. Kopā bijuši 5 paraugi. Tad nu gan baigā konkurence. Un 2 pirmās vietas, kopā ar Ediju Bošu. Netā var atrast ka Immermanis pieminēts tikai vienu reizi, ar vienu iegūto balvu. Kur tās pārējās vietas? Par to vēsture klusē.

 5. Sveicināti! Paldies visiem laba vēlētājiem! Man ir patiess prieks,ka mūsu nodarbošanās ir izraisījusi tik lielu interesi un tas ir izraisījis diskusiju. Novēlu visiem atrast hobiju, ar ko lepoties!
  Lai jums veicas!

  Ar cieņu “Tēviņu” vīndaris Ivo Immermanis.

   1. Pievienojos sveicējiem un atbalstītājiem! Kurzemniekiem patīk apcelties ..un jo dziļāk Kurzemē, jo jestrāka tā apcelšanās. Tā kā – neņemt pārlieku pie sirds. 🙂
    Ja svilst dēļ dziesmām ausis,
    Klāj priekšā sklandarausi..

 6. Kaut kāda NTZ maģija. katru reizi ienāku, neiznāmu iemeslu dēl sāku lasīt to sviestu, ko raksta komentētaji un tad attopos – wtf??? Kas, kāpēc, par ko, kā kaut ko tādu var izdomāt??? Ak jel, Dievs atpestī mani no hroniskās stulbuma lasīšanas un lauj man savu mūždien trūkstošo laiku veltīt kam jēdzīgam. Pats gan, protams, neesmu gudrāks, ja reiz te tupa sēžu un lasu kaut kādas verbālās caurejas, bet mana kaite vismaz ir ārstējama un nevienu neaizvaino.

  Veiksmi “Tēviņu” saimniekiem gan hobijā, gan biznesā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.