Zemīte starptautiskajā pasta dienā

Pasts ir vieta, kur daudziem ik dienas rodas nepieciešamība iegriezties. Daži nodod sūtījumus vai nokārtot maksājumus, bet citi vienkārši nāk uz pastu, lai pasist klačiņas ar pazīstamajiem. Jaukās operatorītes visus uzņem ar smaidu un sapratni.

Pasts ir vieta, kur daudziem ik dienas rodas nepieciešamība iegriezties. Daži  nodod sūtījumus vai nokārtot maksājumus, bet citi vienkārši nāk uz pastu, lai pasist klačiņas ar pazīstamajiem. Jaukās operatorītes visus uzņem ar smaidu un sapratni.

Zemītes pamatskolas bērndārznieki Karjeras nedēļas ieskaņā, 9. oktobrī, kas ir arī Starptautiskā Pasta diena, devās uz Zemītes pasta nodaļu sveikt Lienīti Dambi profesijas svētkos un iepazīties ar pasta darbu kopumā. Tie bērni, kuri paši ir regulāri pasta viesi, uz operatores uzdotajiem jautājumiem, protams, varēja atbildēt itin viegli. Bet, kad bija jāķeras pie darba un jāapkalpo klienti, izsmeļošu informāciju vēstuļu nosūtīšanu un saņemšanu sniedza Kurzemes reģiona vadītāja palīdze Vēsma Krusta, kura tieši šajā brīdī atradās pasta nodaļā. Noslēgumā katram bērnam tika pa aploksnei, ko apzīmogot.

Visu šo pasākumu interesantu padarīja Krabis ( pagasta bibliotekārītes Solvitas Kalinjukas personā). Viņš bija apmaldījies skolas parkā, bet gribēja nokļūt uz pastu. Bērni palīdzēja atrast ceļu un arī paši uzzināja, cik vajadzīgs ir pasts un pastnieki.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.