Liena Trēde

Vāni apgrūtina intensīvā satiksme un komunālie parādnieki

Vānes pagasta iedzīvotāju sapulce, kur pašvaldībā un dažādās tās struktūrvienībās, uzņēmumos strādājošie atskaitījās par pērn padarīto un šogad plānoto, notika 17. janvārī. Lielākoties Vānē satraucas par ceļiem, komunālajiem pakalpojumiem, arī kārtību.

Vānes pagasta iedzīvotāju sapulce, kur pašvaldībā un dažādās tās struktūrvienībās, uzņēmumos strādājošie atskaitījās par pērn padarīto un šogad plānoto, notika 17. janvārī. Lielākoties Vānē satraucas par ceļiem, komunālajiem pakalpojumiem, arī kārtību. Un vairākkārt izskanēja ierosinājumi – ja jau kāds projekts ir uzsākts (apgaismošanā, celiņu izbūvē, siltumtrašu siltināšanā u.c.), tad gribētos arī turpinājumu…

Lielākie 2016. gada ieguldījumi Vānes pagastā: centra apgaismojums, kas no pašvaldības budžeta izmaksājis aptuveni 17 000 eiro; gājēju celiņa izbūve no skolas līdz dzīvojamajām mājām – 5474 €; līdzīgi kā Zantē, arī Vānē pie skolas demontēta bīstama ēka (par 3500 €). Pārējie, kā skaidroja domes izpilddirektors Egīls Dude, bijuši ikdienas uzturēšanas darbi, tajā skaitā – kapu kopšana, ko pērn pārņēmis pašvaldības uzņēmums «Kandavas komunālie pakalpojumi». Katram pagastam šajā sfērā tiek atvēlēti līdzekļi proporcionāli tam, cik lielu teritoriju kapsētas aizņem. Vānē tam tiek tērēti 6000 €, novadā kopumā – ap 56 000 €. E. Dude lūdza arī ziņot, ja šķiet, ka kādi darbi tomēr nav padarīti, kā nākas.

Vairāk lasiet laikraksta ceturtdienas, 2. februāra, numurā ŠEIT!

Komentāri

  1. Kā var iztērēt 3,5tūkst. par vecās sporta mājiņas (veca šķūnīša) nojaukšanu? Vismaz būtu parādījuši daudz maz ticamu summu. Absurds.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.