OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Uz projekta laiku atrastas telpas bērndārzniekiem Kandavā

Jau vairākkārt esams vēstījuši par Kandavas bērnudārza «Zīļuks» projektu, kur būvniecības laikā audzēkņiem uzturēties nav iespējams.

Jau vairākkārt esams vēstījuši par Kandavas bērnudārza «Zīļuks» projektu, kur būvniecības laikā audzēkņiem uzturēties nav iespējams. Līdz šim, vasaras periodā, kas ir arī atvaļinājumu laiks, risinājums bija telpas K. Mīlenbaha vidusskolā, kur uzturējās tie bērni, kuru vecāki nebija radušies kādu alternatīvu risinājumu bērnu uzraudzībai. Bet jautājums palika atklāts – ko darīt, sākoties mācību gadam, jo būvniecība turpināsies līdz pat decembrim, bet visiem bērnudārza audzēkņiem skolās vietas nepietiek? Nu ir rasts risinājums un panākta vienošanās par iespēju izmantot vēl arī citas telpas pilsētā, līdz projekts noslēgsies. Proti, plānots, ka K. Mīlenbaha vidusskolā un turpat blakus esošajā sporta hallē apmetīsies 5–gadīgo bērnu grupiņas – «Bitītes», «Zaķēni», «Zemenītes» un «Taurenīši». Savukārt  «Zvaigznītes» un «Lācēni» uzturēsies un mācīsies jauniešu centra «Nagla» telpās. Bet «Mārītes», «Ežuki», «Cālēni», «Zvaniņi» un «Sprīdīši» uzturēsies un izglītosies Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma dienesta viesnīcā Nr.3. – turpat, kur uz remonta laiku bija izvietota Kandavas poliklīnika. Kā pastāstīja G. Cīrule, jau nākamnedēļ plānoti pārvākšanās darbi – uz pagaidu mājvietām tiks pārvestas bērnu gultiņas. Paralēli norisinās arī saskaņošanas darbi, piemēram, ar Veselības inspekciju. Plānots, ka bērnudārzs šādā režīmā strādā no 27. augusta līdz 9. decembrim, vecākiem tiek lūgts rasts iespēju uz šo laika periodu sagādāt savam bērnam gultas veļas komplektu, spilvenu, pledu-segu, papīra dvieli (sīkāka informācija –  pie PII «Zīļuks» vadītājas Dinas Tauriņas pa tālruni 29149340). Priekšsēdētāja vietniece atzīst, ka tās, protams, būs neērtības, tomēr jāņem vērā, kas viss tiekot darīts, lai pēc tam būtu labāk.

***

Par projektu: līgums par būvdarbu veikšanu noslēgts ar SIA «Amatnieks», autoruzraudzību veiks SIA «Campaign», bet būvuzraudzību veiks SIA «Būvēlogs». Projekta kopējās izmaksas ir 693 260,88 eiro, no kurām 458 150,00 eiro ir ERAF finansējums un 24 255,00 eiro valsts budžeta dotācija.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.