Uz jaunām telpā pārcēlies Kandavas Tūrisma informācijas centrs

Bez svinīgām lentīšu griešanām un saviesīgām runām Kandavas tūrisma informācijas centrs (TIC) pagājušās darba nedēļas nogalē, 29. jūnijā, pārcēlās uz savām jaunajām mājām. Proti, turpmāk ceļotāju pulki, kas interesēsies, ko tuvākā un tālākā apkārtnē apskatīt un piedzīvot, tiks novirzīti uz pilsētas centru, kur TIC sācis apdzīvot kādreizējās grāmatnīcas telpas.

Bez svinīgām lentīšu griešanām un saviesīgām runām Kandavas tūrisma informācijas centrs (TIC) pagājušās darba nedēļas nogalē, 29. jūnijā, pārcēlās uz savām jaunajām mājām. Proti, turpmāk ceļotāju pulki, kas interesēsies, ko tuvākā un tālākā apkārtnē apskatīt un piedzīvot, tiks novirzīti uz pilsētas centru, kur TIC sācis apdzīvot kādreizējās grāmatnīcas telpas. Darāmā gan vēl ir gana daudz un iekārtošanās, kā novērojām, norisinās paralēli tiešajiem darba pienākumiem. TIC vadītāja Ilze Dravniece skaidro, neesot jau izvēles – tūrisma sezonā tā pavisam aizvērt durvis nemaz nevar…

Darba laiki TIC būs ierasti pierastie – no 1.maija līdz 30. septembrim, tūrisma sezonas laikā, tas darbojas katru darba dienu no 8.30-12.30, 13.00-17.00, sestdienās – 10.00 -14.00, svētdienās  – slēgts. Interesentus laipni sagaida Ilze Dravniece un Anda Štrausa.

Ja TIC, neskatoties uz vēl darāmajiem darbiem, jau pilnībā iekārtojies, tad, amatnieku veikaliņš un telpa nodarbībām durvis vērs, visticamāk, tikai vasaras nogalē. Pašvaldība telpās sakārtojusi elektroinstalāciju, apkuri, taču ar pārējo vairāk vai mazāk jātiek galā pašiem. Un to arī darot, meklējot dažādus radošus risinājumus, skaidro Aiva Valdmane, kas pārstāv amatnieku biedrību «Pūralāde». Nu, piemēram, tiek pārkrāsoti kādreizējie grāmatnīcas plaukti, vienlaikus turot īkšķi, lai šis process aizbaidītu ķirmjus. Tāpat no pieejamiem materiāliem paši veido apgaismes ķermeņus, ņemot vērā, cik finansiāli ietilpīga ir jaunu iegāde u.tml. Amatnieku telpas no TIC norobežo bīdāmās durvis, ko vajadzības gadījumā varēs atvērt vai aizvērt, bet oficiālā ieeja būs no Promenādes puses.

 

Komentāri

  1. Kandavnieki – kur tagad pie jums var nopirkt grāmatas?
    Visiem kašķiem – šis ir normāls jautājums bez uzbraucieniem un sarkasma.

  2. Lapsēnam:
    Priekš kam tad īsteniem latviešiem grāmatas pirkt, ja Jehovas liecinieki savu literatūru dala par velti, bet Veco un Jauno Derību par nieka naudiņām var dabūt jebkurā dieva tēva un dēla Zemes birojā (lasīt baznīcā). Ar šajās pasaku grāmatās atrodamo informāciju taču pietiek un vēl pāri paliek.

  3. Izskatās, ka, turpinot šādā garā, Kandavu jau vistuvākajā nākotnē sagaida neredzēts ekonomiskais uzplaukums, kas savukārt novedīs līdz Leiputrijas iestāšanās brīdim.

  4. Paldies, ka informējiet cilvēkus par mūsu pārcelšanos. Pārvācāmies bez tūristu apkalpošanas pārtraukuma. Lentītes griešana nenotiks, tomēr iekārtotās telpās visus gaidām kopš vakardienas, kad arī bija svinīgs pasākums ar ielūgtiem viesiem un vienkārši ieinteresētiem ciemiņiem. Laipni lūgti! Vairāk informācijas par tūrisma iespējām Kandavas novadā skatiet visitkandava.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.