Liena Trēde

Stiliste un modelētāja Laura Treimane Kandavā rada tērpus ar pozitīvo enerģiju

Vairāku gadu garumā kandavnieki un pilsētas viesi bija ieradināti, ka viena no nedēļas nogalēm martā tiek veltīta sievišķībai šī vārda visplašākajā nozīmē. Sarosījās apkārtnes čaklākās kūku cepējas, dāmas devās klausīties izglītojošas lekcijas par veselīgu uzturu un kosmisko kārtību, mācījās pērļot un darināt rotas, baudīja īpašu kultūras programmu.

Vairāku gadu garumā kandavnieki un pilsētas viesi bija ieradināti, ka viena no nedēļas nogalēm martā tiek veltīta sievišķībai šī vārda visplašākajā nozīmē. Sarosījās apkārtnes čaklākās kūku cepējas, dāmas devās klausīties izglītojošas lekcijas par veselīgu uzturu un kosmisko kārtību, mācījās pērļot un darināt rotas, baudīja īpašu kultūras programmu. Kādi pārsteigumi gaidāmi šogad, 3. martā, vēl atklāts netiek. Taču mums pačukstēja, ka jau vairāku mēnešu garumā pasākumam gatavojas modelētāja un stiliste Laura Treimane – tieši ikgadējam sievišķības pasākumam par godu top viņas radītu tērpu skate. Šis laiks arī īpašs ar to, ka viņas salonam, kas iekārtojies kultūras nama augšējā stāvā, aprit apaļi 20 gadi.

Topošajai modes skatei, apspēlējot tēmu «Sieviete kā zieds», lielākoties tiek darināti pavisam jauni tērpi. Tam pavisam prozaisks skaidrojums, jo sieviešu formas mēdz laika gaitā mainīties un pat tas, kas uzšūts pirms gada, uz auguma vairs neizskatās tā, kā bijis iecerēts sākumā. Līdz ar to, kā atzīst modes māksliniece, reizēm tiešām vieglāk ir visu radīt no jauna “Ir tā, ka kaut ko uzšuju un drīz vien par to  aizmirstu. Tā ir jau vakardiena. Tāpat mode un laiki mainās – pašam gribas parādīt ko jaunu,” skaidro Laura.

Vairāk lasiet laikraksta piektdienas, 2. februāra, numurā ŠEIT!

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.