Liena Trēde

Konkursa «Gribu būt mobils» pusfinālā Kandavā par uzvaru cīņa bija sīva /FOTO/

1. februārī K. Mīlenbaha vidusskolā Kandavā satikās 10 komandas no visa reģiona, lai mērotos zināšanām par ceļu satiksmi ikgadējā konkursā «Gribu būs mobils». No mūspuses konkursa pusfinālā startēja Zantes pamatskolas, Irlavas vidusskolas, Tukuma 3. pamatskolas un divas “mājas“ komandas jeb Mīlenbaha vsk. jaunieši.

1. februārī K. Mīlenbaha vidusskolā Kandavā satikās 10 komandas no visa reģiona, lai mērotos zināšanām par ceļu satiksmi ikgadējā konkursā «Gribu būs mobils». No mūspuses konkursa pusfinālā startēja Zantes pamatskolas, Irlavas vidusskolas, Tukuma 3. pamatskolas un divas “mājas“ komandas jeb Mīlenbaha vsk. jaunieši. Vietu finālā ieguva «Benzīngalvas» no Kandavas. Un tāda iespēju cīnīties arī par galveno balvu – ceļojumu biroja dāvanu karti izglītojošam ceļojumam 1800 eiro vērtībā.

Komentāri

  1. Ieteikums. CSN sākt mācīties un izskaidrot, pamatojot ikvienu domu, ar “Ceļu satiksmes Likuma 19. panta 1., 3. un 4. punktiem, “Tiesības un pienākumi” saucas. Kas pēc būtības noteic kārtību un secību, kā darbosies CSN un kā katram uz ceļa ir jārīkojas. Katram jāzina, katram uz ceļa jārīkojas “TĀ”! Un katram ir tiesības paļauties, kad katrs tos CSN pildīs.

    1. Vispār jau derētu tākā kaut kādu loģisko kontroli iziet topošajiem šoferiem. It īpaši sieviešu dzimtes, tām tas visbiežāk pieklibo. Kad no sānielas nesīsies džigits 3 promiļu žvingulī 30 km/h virs atļautā ātruma, tā paļaušanās ātri beigsies..

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.