Vents Dubrovskis

Kandavas rokdarbnieču pavasaris

Pavasaris licis sarosīties Kandavas rokdarbniecēm – 7. marta pasākumā «Sievietes pasaule» savus darbus izstādē izrādīja Anita Šķēle ar meitu Ingu Riekstiņu, bet Amatniecības centrā ”suņu laiks” (kad vislabāk ķemmēt suņus, lai iegūtu vilnu) sakritis ar Vislatvijas akciju «Atrodi savu amatnieku!».

Pavasaris licis sarosīties Kandavas rokdarbniecēm – 7. marta pasākumā «Sievietes pasaule» savus darbus izstādē izrādīja Anita Šķēle ar meitu Ingu Riekstiņu, bet Amatniecības centrā ”suņu laiks” (kad vislabāk ķemmēt suņus, lai iegūtu vilnu) sakritis ar Vislatvijas akciju «Atrodi savu amatnieku!». Šis arī labs laiks garderobes uzlabošanai, atceroties tik radošas tehnikas, kā batikošana un auduma apgleznošana. Viesojāmies pie amatniecēm un ievērtējām raibo piedāvājumu.

Anita un Inga Kandavā ir ienācējas – lai gan ceturto gadu saimniekojot Lielās ielas «Dāvanu bodē», tomēr vairāk zināmas rokdarbu cienītāju vidū vai to, kas atceras, cik labi kādreiz baroja Sabilē. Ar to arī iesākām sarunu – atminoties Sabilē baudītās kotletes Saimnieces gaumē…

Anita:

– Esam dzimušas sabilnieces, bet tur ar biznesu (vadīju kafejnīcu tīklu) bija pašvaki, tāpēc gribējās ko pamainīt. Pirms desmit gadiem šeit jau bija kā pilsētā – banka, fotosaloni, solāriji un tādā garā. Un mēs izdomājām, ka bišķīt jāvirzās uz Rīgas pusi – tā viena pēc otras atnācām uz Kandavu.

Tālāk lasiet laikraksta piektdienas, 20. marta numurā ŠEIT!

Komentāri

  1. vienereizejs un patiess stasts-atklasme. ipasi patika rindinas- kdreiz jau Kandava bija ka pilseta (foto saloni, solariji utt). bet kas no ta visa ir tagad? lielas ires maksas gan par veikaliniem gan ari par dzivokliem un darba nav! Novēlu JUMS abam “izsisties” un beidzot iekarot to LATVIJU-RĪGU! bet mes vienkarsa tauta varam bleut, kliegt, raudat- dot padomus idejas, bet musu varas viri musos neieklausisies! LOTI CERU, KA NAKAMAJAS PASVALDIBU VELESANAS NEBUS NEVIENS NO TIEM, KURI SOBRID TUR DEPUTATOS SEZ JAU ENTOS GADUS! kur jus tagad visi esat? kadel nerunajat ar tautu? ari tie, kuri ir tie mazakie? kad vajadzeja JUS velet, visi braucat pa pagastiem, un kur tagad esat? vai negribat satikties ar veletajie?

    1. Vai tiešām kāds šodien ir tik naivs, ja domā, ka Kandavas rātes vīri un sievas tērēs savu dārgo laiku, lai runātos ar kaut kādiem tur plebejiem! Kungiem tādiem niekiem nav laika, kungiem ir jābīda rebes un jāvairo sava labklājība, jo kad tad ieraus, ja ne tagad.

      1. nu tad nakamajas velesanas nebalsojiet par esoso blici. ari par tiem “mazajiem” deputatiem, kuri nav tik tiesa tuvuma pie “siles”, jo ari vini ir (vairums)pietiekami ilgi atsedejusies. Lai tik nesaka ,ka nezin kas un ka tur notiek-tak vienreiz sanematies-saciet domat par vietejiem. Kas vispar tagad daras-pilseta tuksa-tikai izdzivotaji pensionari un atlilkusie jauniesi, kuri gaida bridi, kad vares iekapt lokene un aizlaist uz citu valsti pastradat!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.