Liena Trēde

Kandavas novadā uzņēmēji spriež par Eiropas Savienības līdzfinansējumiem

3. februāra vakarā Kandavas novada domē tikties ar priekšsēdētāju, kā arī attīstības nodaļas pārstāvjiem tikai aicināti pilsētas uzņēmēji. Sarunas temats – kā un vai iespējams piesaistīt Eiropas finansējumu vietējās infrastruktūras attīstībai?

3. februāra vakarā Kandavas novada domē tikties ar priekšsēdētāju, kā arī attīstības nodaļas pārstāvjiem tikai aicināti pilsētas uzņēmēji (iepriekš šāda tikšanās notika arī Matkulē). Sarunas temats – kā un vai iespējams piesaistīt Eiropas finansējumu vietējās infrastruktūras attīstībai?

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija izsludinājusi pieteikšanos projektu konkursam, kur atbalsta gadījumā iespējas iegūt Eiropas Savienības līdzfinansējumu infrastruktūras sakārtošanai. Kopumā 89 pašvaldībām tiks sadalīti 37,2 miljoni eiro, un katra pašvaldība nevar īstenot vairāk nekā trīs projektus, katru trīs miljonu apmērā, kas ir maksimālā piešķiramā summa.

Nākamās tikšanās ar uzņēmējiem: 9. februārī 17. 00 – Cēres pagasta pārvaldē; 10. februārī 17.00 – Zantes pagasta pārvaldē; 11. februārī 17.00 – Zemītes tautas namā.

Vairāk lasiet piektdienas, 5. februāra, laikraksta numurā ŠEIT!

Komentāri

    1. Vajag lūgt jūdu dievekli vismaz piecreiz dienā, tad Latvijā beidzot iestāsies Leiputrija – kungi vairs nezags un nekrāps tautu, bet godīgi strādās sabiedrības labā par minimālo algu (tā taču esot pilnīgi pietiekama pārtikušai un laimīgai dzīvei).

  1. Vaidzetu padomat par rupniecibas parka izveidi, izveidot asfaltetu laukumu ar elektroenergijas pieslegumiem kur piesaistit potencialos razotajus!! Un padomat par nodoklu atlaidem razotajiem- tadaa veida kandavai butu darbavietas, bet budzets palielinatos!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.