Kandavas novadā pērn piedzimuši Denijs Rio un Karla Rebeka

2014. gadā Kandavas novadā reģistrēti 73 jaundzimušie (26 meitenes un 47 zēni). Populārākie zēnu vārdi: Ričards (3), Artūrs, Kristers, Lauris, Niks, Raivis un Tomass (2), meitenēm – Everita (2) un Linda (2). Divi vārdi ielikti 15 bērniem.

2014. gadā Kandavas novadā reģistrēti 73 jaundzimušie (26 meitenes un 47 zēni). Populārākie zēnu vārdi: Ričards (3), Artūrs, Kristers, Lauris, Niks, Raivis un Tomass (2), meitenēm – Everita (2) un Linda (2). Divi vārdi ielikti 15 bērniem. Zēniem: Adrians Martins; Denijs Rio; Ernests Marko; Jānis Edvards; Kristers Zemguss; Marks Markuss; Olivers Krišs; Patriks Pēteris un Rodrigo Jānis. Meitenēm: Karla Rebeka, Kristiāna Luīze; Līna Iva; Megija Alise; Nikola Elisa; Sofija Nora

Pērn noslēgtas 34 laulības.

2014. gadā reģistrēti 85 mirušie (42 vīrieši un 43 sievietes).

Komentāri

  1. tie cilvēki, kuri saliek tos 2 vārdus tiešām nedraudzējas ar prātiņu….varbūt salieciet uzreiz 10x vārdus- jo iespējams, ka visi 10 ļoti,ļoti,ļoti,ļoti patīk un nevar tak izvēlēties….STULBUMS KAUT KĀDS!!!

  2. Lai katrs liek ko grib,nav taču ko satraukties par svešām problēmām.Labāk,lai domnieki padomātu par darba vietām ,lai šos bērniņus atkal neaizved uz ārzemēm.Cik ilgi šie vīri tērēs mūsu nodokļu maksātāju naudu un aizņems vietu domē,palielinās tik sev algas un Kandavnieki ,lai dodas pasaulē.Varbūt jāņem raganas slota un jāsāk tīrīt domes kabineti.Kāpēc Pūre var un Kandava tik filozofē?

    1. Algas jau vienmer mak pacelt-bet par kādiem nopelniem? Vecbiedram Alfrēdam laikam par aktīvu dalību un medību kluba vadītāja ieņemamajā amatā, kā arī par KNIF (kandavas novada iespēju fonda) aktīvu lidzdalību (sabiedrībā loti manams atbalst no šī fonda 🙂 ), Normim par aktīvu siltumtrašu projekta bīdīšanu un Egīlam par līdzdalību šajos pasākumos un kolektīvos.

  3. Tāda modes lieta (piemēram, Žans Klods van Damme) – skan smalki! Vārda izvēle tāda subjektīva gaumes lieta, tādēļ nepārmetam. Bet ja tiešām nevar izlemt starp 2 vārdiem – nu taisām otru – gan demogrāfijai nāks par labu, gan arī vecākajam brālim vai māsai būs jautrāk un būs kam veco kombinezonu vai zābakus atdot! 😀

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.