Iveta Piese

Kandavas novadā noslēdzies konkurss «Esi aktīvs – bez atkarībām 2014»

Noslēdzies šī gada konkurss Kandavas novada skolu 7. un 8. klašu kolektīviem «Esi aktīvs – bez atkarībām 2014», ko organizēja novada Izglītības pārvalde sadarbībā ar sociālo dienestu, Bāriņtiesu un novada pašvaldības policiju.

Noslēdzies šī gada konkurss Kandavas novada skolu 7. un 8. klašu kolektīviem «Esi aktīvs – bez atkarībām 2014», ko organizēja novada Izglītības pārvalde sadarbībā ar sociālo dienestu, Bāriņtiesu un novada pašvaldības policiju.

Uz konkursa noslēguma pasākumu 12. maijā jauniešu centrā «Nagla» ieradās mazāk nekā 40 jaunieši jeb tikai trīs klases no visu novada skolu 7. un 8. klašu 200 skolēniem – Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas 7.b klases kolektīvs un viņu audzinātāja Kristīne Čākure, Zantes pamatskolas 8. klases kolektīvs un audzinātāja Anita Gaile, kā arī Zantes pamatskolas 7. klases kolektīvs kopā ar savu audzinātāju Antru Grundmani.

Un tā – 1. vietu radošo darbu konkursā «Iepazīsimies, esam klase bez alkohola un cigaretēm!» ieguva Zantes pamatskolas 7. klases plakāts un apraksts. Klase saņēma veicināšanas balvu no uzņēmējas Stefānijas Neibergas. Par labu savas klases darba vadīšanu konkursa laikā un regulāru ikmēneša atskaišu nosūtīšanu veicināšanas balvas no Izglītības pārvaldes saņēma Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas 7.b klases projekta vadītājs Adrians Lasis, Zantes pamatskolas 8. klases projekta vadītājs Renārs Savva un Zantes pamatskolas 7. klases projekta vadītājs  Artūrs Bērziņš. Īpašas pateicības tika arī klašu audzinātājām.

Par otrā radošo darbu konkursa «Mums izdodas!» labāko darbu tika atzīts Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas 7.b klases darbs. Klase saņēma veicināšanas balvu, kuru dāvināja deputāts un uzņēmējs Viesturs Valdus Dreimanis. Savukārt novada Izglītības pārvaldes vadītāja Silvija Tiltiņa un sociālā dienesta direktors Ints Leitarts pasniedza galveno balvu – ceļazīmi uz Līvu akvaparku visiem trim klašu kolektīviem. Jo tiešām – uzvarētāji un ieguvēji bija visi. Kandavas novada izglītības pārvalde savukārt dāvāja vēl papildus bezmaksas autobusu līdz akvaparkam. Tas patiesi iepriecināja visus konkursa dalībniekus.

Vairāk lasiet piektdienas, 16. maija, laikrakstā ŠEIT!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.