Baiba Reinsone

Kandavā takša pakalpojumam vēl nav liela piekrišana

Nepilnu mēnesi Kandavā pie autoostas var manīt ar īpašo taksometra zīmi aprīkotu automašīnu. Pēc tam, kad novada dome pieņēma taksometru pakalpojumu licencēšanas kārtību, šādu pakalpojumu novadā piedāvā SIA «AL pārvadājumi». Ar klientiem pagaidām esot švaki.

Nepilnu mēnesi Kandavā pie autoostas var manīt ar īpašo taksometra zīmi aprīkotu automašīnu. Pēc tam, kad novada dome pieņēma taksometru pakalpojumu licencēšanas kārtību, šādu pakalpojumu novadā piedāvā SIA «AL pārvadājumi». Ar klientiem pagaidām esot švaki. Vairāk braucēju esot no ceturtdienas līdz svētdienai un tās varot nosaukt par takšu dienām. Un arī brīvdienu vakari un naktis ir pietiekami aizņemtas, jo cita sabiedriskā transporta jau nav. Pagaidām tālākais galamērķis, līdz kuram pašam nācies klientu vest, bijis Tukums, bet nācies braukt arī līdz Kuldīgai. Kā sacīja taksometra šoferis Sergejs, – cilvēki vēl baidoties no taksometriem, domā, ka tas ir ļoti dārgs pakalpojums. Bet cena, kā uzskata taksometra vadītājs, neesot nemaz tik augsta – 0,70 €/km un 0,80 € – iekāpšana.

Komentāri

  1. Nešaubos ka nav klientu, ja savā dubļainajā opelī vizina mazpilsētas iedzīvotājus dārgāk kā BalticTaxi ārzemniekus no lidostas uz centru Rīgā.

  2. Tie kuri ten pārāk daudz čīkst laikam ir bezdarbnieki. Būtu priecājušies ka vispār tāda lieta ir Kandavā. Ja kas neapmuerina ta sauciet no Tukuma taxi kas ir dārgāks par Kandavas taxi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.