Liena Trēde

Kandavā izskanējis Kurzemes orķestru festivāls

“Dodu miljonu, tik daudz mūziķu vienuviet te nekad nav bijis!“ tā par sestdienas koncertu Kandavas kultūras namā sacīja Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas direktors un šajā reizē – arī koporķestra diriģents Mārtiņš Bergs.

“Dodu miljonu, tik daudz mūziķu vienuviet te nekad nav bijis!“ tā par sestdienas koncertu Kandavas kultūras namā sacīja Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas direktors un šajā reizē – arī koporķestra diriģents Mārtiņš Bergs. Un tas, ļoti iespējams, nav pārspīlēts, jo Kurzemes orķestru festivāls, kurš šīs nedēļas nogalē norisinājās Kandavā, tiešām spēja kopā pulcēt vairākus simtus jaunu un arī jau pieredzējušu mūziķu, lai klausītājiem piedāvātu klasiskus skaņdarbus orķestrim (Šūberts, Sen-Sanss, A. Jurjāns), kā arī pazīstamu melodiju aranžējumus (melodijas no kino «Sprīdītis», popūrijs no Oskaru saņēmušās filmas «La-la-land» u.c.).

Festivāls norisinājās jau astoto reizi un šoreiz pulcēja piecus kamerorķestrus no Mārupes, Kuldīgas, Priekules, Siguldas, kā arī Ziemeļkurzemes kamerorķestri no Talsiem.

Vairāk lasiet laikraksta otrdienas, 24. aprīļa, numurā ŠEIT!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.