Kandavā atsakās no mandāta un pamet amatu

Kandavas novada domes sēde tika atklāta ar kādu atbrīvošanu no amata, savukārt sēdes noslēgumā bija vēl kāds paziņojums – par deputāta posteņa pamešanu.

Kandavas novada domes sēde tika atklāta ar kādu atbrīvošanu no amata – proti, par savu aiziešanu no darba paziņoja līdzšinējā Izglītības pārvaldes vadītāja un nu jau bijusī deputāte Silvija Tiltiņa. Kā paskaidroja domes priekšsēdētāja Inga Priede, tādu vēlmi izteikusi pati vadītāja, bet nu mēneša laikā jāizsludina konkurss uz šobrīd vakanto amatu, jo pārvaldē gaidāma reorganizācija. To gan nav plānots likvidēt, bet gan tiks domāts, kā turpmāk tiks izmantots transports, kā organizēta grāmatvedība utml. Bet līdz tiks atrasts jauns vadītāja, tā pienākumus pildīs Zigita Kārkliņa.

Savukārt sēdes noslēgumā bija vēl kāds paziņojums – par deputāta posteņa pamešanu paziņoja Ivars Marašinskis. Deputāta iesniegums tika pieņemts un tad arī izvērtēs, kuram deputātu kandidātam būtu jāstājas viņa vietā, bet šobrīd tiek lēsts, ka tā varētu būt Daiga Puga.

Komentāri

 1. Vai tad Marašinskis nav melis? Ja negribēja būt deputāts, tad nevajadzēja ākstīties. Vecas tantes teica, ka balsošot pat Marašinski, patīkot – jauns, enerģisks, uzņēmējs. Kā viņas tagad jūtās? Mēs pārējie šo senāriju zinājām sen, jo tad jau nevarētu strādāt pilsētā un bija maz ticams ka bizesu nomainīs pret politiku.Kā sauc šādus darboņus? Nesmuki sauc. Sanāk ka ZS ir negodīgi piesaistījusi sev balsis. Vēl jau jādaiga lai Ķieģelis noliek mandātu, kā iepriekšējo reizi, ja nav priekšnieks vai vietnieks, tad tāda štrunta deputāta būšana neinteresē.Kauns.Būtu bērni, ieliktu kaktā, ko ar šādiem darīt?

   1. Nogaidiet kādu laiciņu (pāris mēnešus, ilgāk nevajadzēs) un tad izanalizējiet pārējo ievēlēto gaisa piļu būvētāju un plānā galdiņa urbēju devumu novadam, tad arī varēsiet spriest kurš no šiem cilvēkiem ir uzmetējs un kurš vienkārši niecība. Un atcerieties, ka taisnošanās par to, ka šie nebūšot sapratuši par ko balso, neatbrīvos viņus no atbildības likuma un tautas priekšā.

    1. Neesi naivs! Nav manīts, ka kāds kādreiz par kaut ko tiešām arī atbildētu:) Labākajā gadījumā administrāciju parevidē un viss štokos. Dur tik tālāk. Tie jau tikai tādi māņi, ka tagad Kandava zaļos un plauks.

    2. Nepārspīlē! Lai apjēgtu kas tai domē darās, vajadzēs kādu gadu vismaz un varu galvot, ka izšeptēts būs viss, atstāts tukš maks un kreditportfelis.Mēs esam gatavi gaidīt, galvenais lai kārtību ieved un vecos komunistus pie teikšanas nelaiž ar visām savām padomju laika darba metodēm, ko paši par pieredzi sauc.

     1. Pēc Jūsu domām pieredze var būt tikai šodienas palīgaugstskolu absolventiem, kuri apmēram 16 mācību gadu laikā ir bijuši spējīgi iegūt vien knapas lasīt un rakstīt prasmes.

 2. Kauns par Ivaru, ka piekrita kandidēt vēlēšanās ,un arī es par viņu balsoju, bet iznāca, ka mūs “apčakarēja”.Še tev bija ZZS partija!

  1. Turpmāk balso tikai par Latvijas zaļās partijas sarakstu, jo šie nekad nemelo! Vienīgais šamo solījums tautai, – Kandavai zaļai būt, piepildīsies vienmēr (akurāt uzreiz pēc pašvaldības vēlēšanām, kuras notiek jūnija sākumā).

 3. Vērotāj, tāda sajūta, ka esi apdalītā, ja tev tik ļoti uztrauc kas ar ko guļ.Visa Kandavas novada dome ir viena liela leputrija. Vecie pret jaunajiem. Nekas labs jau beigās nebūs! Žēl , ka Ķieģelis savu vecuma plānprātību izrāda tik publiski.

  1. Partija pašlaik analizē kandavnieku plānprātības iemeslus (atdot balsis par domē savēlētajām niecībām spēj tikai deģenerāti) un gatavojas pamest šos seklos Kandavas ūdeņus. Laiks gatavoties Saeimas vēlēšanām!

 4. zinams bija…. KIrpica partija bija janotur pietiekami augsta limeni-ta teikt jaiegust max deputatu vietas… Jo KAndavas celi ir domes ofsors… otkats… vieta caur kuru izbidit naudu 😀 kauns IVAR

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.