Iveta Piese

Kandavā atkal atvērta «Nāriņa»; peldsezona sākusies

Vasaras sākumu un atpūtas sezonas sākšanos Kandavas pilsētā iezīmē vairāki tradicionālie pasākumi. Pavisam oficiāli tie ir Pilsētas svētki, kas vairāk vai mazāk atraktīvi tiek svinēti 30. un 31. maijā.

Vasaras sākumu un atpūtas sezonas sākšanos Kandavas pilsētā iezīmē vairāki tradicionālie pasākumi. Pavisam oficiāli tie ir Pilsētas svētki, kas vairāk vai mazāk atraktīvi tiek svinēti 30. un 31. maijā. Ar atmiņām par kādreiz tik iecienītajiem un ar plašu vērienu svinētajiem dažādu valsts resoru un uzņēmumu Sporta svētkiem, joprojām gaidām Policijas jeb, pareizāk sakot, Iekšlietu ministrijas struktūrvienību Sporta dienas 5., 6. un 7. jūnijā. Taču it kā pavisam neoficiāls, bet tomēr vietējo, īpaši jaunās paaudzes gaidīts sezonas sākums ir kafejnīcas «Nāriņa» atklāšana, kas ar ļoti dalītām jūtām tiek gaidīta jau šodien.

Jau vairāk nekā desmit gadus blakus tehnikuma peldbaseinam un stadionam esošā «Nāriņa» ir gluži kā īpašs signāls pēc ziemas – līdz ko sāk ”spietot” pulcēties kāri jauniešu bari, jāatver kafejnīca, un arī vasaras sezona ir sākusies.  Ja lielās kūrortpilsētās kā Palanga Lietuvā vai Jūrmala, tepat netālu, rīko kūrorta sezonas atklāšanas svētkus, tad Kandavā par šādu pasākumu droši var uzskatīt «Nāriņas» atkalatvēršanu. Šis pasākums pulcē gan vietējos, gan arī jauniešus no tuvas un tālas apkārtnes, pat iebraucējus no Rīgas, kas, izrādās, to arī pieņēmuši kā sezonālu tradīciju.

Tālāk lasiet piektdienas, 23. maija, numurā ŠEIT!

23 komentāri “Kandavā atkal atvērta «Nāriņa»; peldsezona sākusies

 1. Viss jau jauki! ,,Nāriņa” atvērusies,bet kāpēc tik lielu traci jātaisa,ka 5 km rādiusā cilvēki nevarēja gulēt visu nakti? Vai jaunatne kurla palikusi,ka tik traki skaļa mūzika vajadzīga?vai tas ir reklāmas triks,lai zina visa pilsēta, ka nu dzertuve vaļā?Manuprāt te arī vajadzētu organizatoriem 2 sodus uzlikt:1. par pārsniegto troksni,trakāk kā kartingi rēca.2. par nelaikā atvērto dzertuvi,jo nākošā dienā vēlēšanas un visi dzēroņi gulēja dienā!

 2. Vai tiešām uz visu jāraugās tik drūmi un nosodoši?Dar ko darīdams,bet nekad nav labi.Vai tad tikai sliktais redzams,kad paudīsiet prieku par kaut ko,pasmaidīsiet un redzēsiet Kandavu arī no gaišās puses?

 3. padalīšos ar pieredzi Nāriņā.
  Pati nesmēķēju un alko nelietoju.
  Mani uz turieni aizvilka viena draudzene, būšot forši, utt. kad aizbraucām, un viss ko tur redzēju biju lielā šokā,…jaunieši , visi galīgā pālī,gan meitenes gan puiši, visi pīpē kā skursteņi,smird viss,vemj turpat aiz stūri, čurā pie ieejas, briesmīgi tur ir. mājās netiku no tās elles, jo ārā lija lietus stipri, un šoferis atbrauca pakaļ ap 5ciem no rīta. un pats trakākais , ka tiem visiem tas viss liekas tik kruta, un tik izcili perfekti, ka var pierīties ,streipuļot, pieiet pie sveša klāt un prasīt smēķus,…fui, fui, fui,…

  1. Ko tutagad blietē šisnedēļas nogalēlietus nebija. Vienigi jatikai Nāriņas teritorijā. Bet par tiemsīkaļām kas tur pierījās un neadekvāti uzvedās tev taisnība.

  2. Nāriņas apmeklētāja nedienas

   Kad ataust rīts pēc seksa neganta,
   Vai ikviens tad brēc pēc kaut kā dzerama.
   Bet ir izdzerts viss, nav palicis nekā –
   Tik spainis vēmekļu un spainis urīna.

  3. Tu laikam esi viena no tam sēnēm un jauna nekad neesi bijusi laikam vecāki tevi mucā audzināja un pa spundi baroja . Labākie gadi jaunības tur pavadīti vienmēr esot Kandavā aizbraucu uz nāriņu .Kur vēl Kandavā tusēt jauniešiem centrā bija Ala arī tā vairs nav kur izlikt savas emocijas bet nu jau tik tālu aizgājuši ka pat pilsētas nomālē nevar ne mūziku paklausīties ne iedzert.Nūģi jūs cilvēki esat………….

 4. Vai tad likumdošana par alhakola tirdzniecību neattiecas uz visiem? Vai stadions neatrodas tehnikuma pārziņā? Kur skatās Tiltiņa, ka jaunieši tiek nodzirdīti? Vai tiem čurātājiem arī ir vecāki,kā tad audzinājuši šos dzērājus vēmējus un čurātājus,superīgi,ka mājās ierodas tāds nomīzies džeks.Vai Štofertam tas nav jāredz un jāpieņem mēri,lai cilvēkiem,kuri dzīvo stadiona apkārtnē, vakaros būtu iespēja relaksēties un gulēt bez bum,bum cauru nakti!!!
  Vai tehnikuma direktoram vajadzīga palīdzība,lai šo dzertuvi novāktu???

  1. Nāriņa un atpūtas vietas atrodas uz pašvaldības zemes un uzņēmēja šo zemi no pašvaldības ir iznomājusi. Kaut ko var darīt tikai pašvaldība, tehnikumam tur nav nekādas ietekmes, jo tā ir sveša teritorija.

 5. nu ir,ka Nāriņa patiesībā ir viena kārtīga dzertuve.Tas vājprāts jau nav tikai pie Nāriņas un Nāriņā,tie urļiki dodas uz mājām dažādos virzienos, un bļaustīšanās,dzeršana,rēķinu kārtošana ,pudeļu dauzīšana ,vāļāšanās pa ceļa malām velkas visu nakti,piedevām vēl tas bumbumbum troksnis.Par kulturālu atpūtas vietu un pasākumiem nekādi tos visu nenosauksi.
  Vispār bēdīgi-ar ko Kandava slavena.

  1. Par ko gan kandavniekiem būtu jāšūmējas, jo domes dižgari taču pilda tautai dotos solījumus, tas ir cenšas nodrošināt šai maizi un izpriecas (maize gan tāda paknapāka iznāk, jo darbu izdodas nodrošināt tikai pašiem sev). Arī izpriecas tiek pieskaņotas brīvības un demokrātijas garā uzaudzinātās infantilās jaunatnes līmenim, jo lielai jaunatnes daļai taču interesē tikai pieliet mūli, izšaut kuli un raustīties šodienas mūzikas vājprātīgajos un tikai nepareizi orientētajiem tīkamajos ritmos. Bet ja vēl izpriecu laikā izdodas tā kārtīgi izvemties un piegānīt nošļukušās ūziņas, tad vakars skaitās pa īstam izdevies.

 6. PAR TO TROKSNI TAISNĪBA,JO 2. NAKTIS LĪDZ PLKST.4. NAV GULĒTS.VAI TIEŠĀM VISAI KANDAVAI SPIESTĀ KĀRTĀ JĀKLAUSĀS TĀ MŪZIKAS GĀRDZOŅA?

 7. Nopietni? Es nesaprotu, kas jums isti nav pa pratam! Vai tiesam nevarat samierinaties ar to, ka jusu laiks ir pagajis? Ja jauniesi atpusas, dejo, piedzeras.. Un? Visos laikos tas ta ir bijis! Ari mans laiks narina ir pagajis, bet man ir citas lietas, par kuram uztraukties, nevis bazt purnu citiem pa vidu! Ja neesat ieverojusi, tad 70% no siem vemejiem gaisa dienas laika ir inteligenti un adekvati cilveki!

  1. Pašai smiekli nenāk? Inteliģenti,kā tad, tagad sīkos šmurguļus kas piedzerās saukā par inteliģentiem. Es domāju ka tur vajadzētu aktīvāk pašvaldības policistiem pastrādāt, jo 70% tur ir nepilngadīgie.

 8. Diemžēl jāatzīst šogad mūzika bija baigi skaļi uzgriezta, un ieteikums policijai vairāk izvērtēt, ko laist tur iekšā, jo nepilgadīgie iet tik tur kašķi sameklēt, bet var jau saprats arī apsargus, nemetīs jau ārā urļikus, visi ir čomi un savējie!

 9. bleeeeegj.. tas tak naw normali..4dienas wakars un jau visa pilseta riiib….tas ir normaali …? so dzertuwi wai tad newar mazliet kka kads nolikt pie wietas…?? wai tieshaam buss jaiesaista speeki no galvapilsetas…???3dienas nedeljaa riibina visu Kandavu ka pa naktiim newar paguleet…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.