Apbalvota ilggadēja NMPD darbiniece – Inita Pumpure Kandavā

Atzīmējot septiņu gadu jubileju, kopš Latvijā izveidots vienots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, 30. jūnijā svinīgā ceremonijā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) vadības centrā Rīgā par augsti profesionālu un pašaizliedzīgu darbu, īstenojot dienesta misiju “glābt un saglabāt cilvēku dzīvības”, tika godināti ilggadēji dienesta darbinieki.

Atzīmējot septiņu gadu jubileju, kopš Latvijā izveidots vienots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, 30. jūnijā svinīgā ceremonijā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) vadības centrā Rīgā par augsti profesionālu un pašaizliedzīgu darbu, īstenojot dienesta misiju “glābt un saglabāt cilvēku dzīvības”, tika godināti ilggadēji dienesta darbinieki. «Pateicību» par godprātīgi un ar augstu atbildības sajūtu veiktiem amata pienākumiem saņēma arī Inita Pumpure, Kurzemes reģionālā centra Kandavas  neatliekamās medicīniskās palīdzības punkta neatliekamās medicīnas ārsta palīdze.

 

Komentāri

  1. Ir dienām graudu smagums vajadzīgs,
    Pirms plāvējs nāk tās uzlūkot.
    Tad no svara arī darbiņš sīks,
    Kas dienām briedumu var dot.

    Kandavas NMPD strādā godprātīgi, labāk par ģimenes ārstiem.

  2. Kāpēc ātrie neaizveda uz slimnīcu psihiski slimo no Liepu ielas 5-6? cilvēks tiek turēts gadiem ieslēgts dzīvoklī,kas kādreiz pašai piederēja tagad – aprūpētājas dēlam, kā dzīvnieks slazdā.Nav lemt spējīga par savu rīcību, lēmumiem. To zin soc.dienests,zin dome , deputāti, baznīca. Visiem pie pakaļas? Kas notiek, cilvēkam nav nekāda vērte?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.