Aizvadīta 16. bērnu «Olimpiskā diena» Kandavā

7. jūnijā ap 120 mazo sportotāju svinīgi iesoļoja K. Mīlenbaha vidusskolas stadionā, kur kultūras un sporta pārvaldes paspārnē jau 16. reizi norisinājās pirmsskolas vecuma bērnu «Olimpiskā diena».

7. jūnijā ap 120 mazo sportotāju svinīgi iesoļoja K. Mīlenbaha vidusskolas stadionā, kur kultūras un sporta pārvaldes paspārnē jau 16. reizi norisinājās pirmsskolas vecuma bērnu «Olimpiskā diena». Lai viss būtu, kā pienākas, zvērestu visu šīs dienas tiesnešu vārdā nodeva Kristaps Ozols, par mazajiem censoņiem nosolījās Rolands Podiņš, bet olimpisko lāpu ienesa Latvijas izlases kandidāts, jaunais basketbolists Kristers Šnikvalds. Arī olimpisko karogu būtu pacēluši, bet tieši šajā dienā no stadionā bija pazudis karoga masts, tādēļ to svinīgi aiznesa no dalībnieku ierindas viena gala līdz otram.

Disciplīnas – tradicionālās. Kamēr skolas sporta zālē vieni bērni mānīja grozā basketbola bumbu, citi savas iemaņas izmēģināja futbola vārtu priekšā. Netika piemirstas arī vieglatlētikas disciplīnas – bērndārznieki lēca tālumā un skrēja ātrumā, kur, starp citu, starta tiesnesis bija Kandavas bērnu un jauniešu sporta skolas direktors Indulis Matīss, iespējams, viņu nākamais treneris. Tāpat mazajiem izprast uzdevumus un priecāties par rezultātiem palīdzēji citi sporta skolas treneri un jaunie sportisti. Bet visvairāk jau visā palīdzēja audzinātājas, auklītes un arī vecāki, kuri savus mazuļus sacensībām bija pieteikuši individuāli vai arī – atnākuši atbalstīt. Vēl tikai jāpiebilst, ka šajā, 16. «Olimpiskajā dienā» piedalījās bērni no pašu novada (Kandavas, Cēres, Vānes), kā arī viesi – jaunie sportisti no Virbu pagasta bērnudārza «Zīļuks» un ilggadējie kandavnieku draugi – Pūres mazās «Zemenītes».

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.