Vents Dubrovskis

Agra Dzeņa grāmatas «Kuršu ķoniņi un citi lēņavīri Rietumlatvijā» atvēršana /FOTO/

6. janvārī Kandavas novada muzejā notika vēsturnieka, vēstures zinātņu maģistra un vienlīdz muzeja darbinieka Agra Dzeņa monogrāfijas «Kuršu ķoniņi un citi lēņavīri Rietumlatvijā» atvēršanas svētki.

6. janvārī Kandavas novada muzejā notika vēsturnieka, vēstures zinātņu maģistra un vienlīdz muzeja darbinieka Agra Dzeņa monogrāfijas «Kuršu ķoniņi un citi lēņavīri Rietumlatvijā» atvēršanas svētki. Atklājot pasākumu, muzeja krājumu glabātāja Ināra Znotiņa atgādināja, ka vietējo autoru grāmatu prezentācija jau kļuvusi par iecienītu Zvaigznes dienas tradīciju muzejā. Tā iepriekš nosvinēta novadnieces Daces Zvirbules grāmatas «Abavas velns» prezentācija, domes sabiedrisko attiecību speciālistes un dzejnieces Dagnijas Gudriķes dzejas grāmatas atvēršana, bet šoreiz īpašs prieks par kolēģi, kam grāmatas formātā izdevies apkopot vairāku gadu pētījumu par kuršu ķoniņiem. Šīs grāmatas misija ir aizdomāties par to, kas nodrošina brīvību un kādos apstākļos tā spēj izpausties. Grāmatu izdevusi biedrība «Domas spēks», kuras galvenais redaktors Aleksandrs Kiršteins apliecināja šī pētījuma nozīmi gan vēstures izzināšanā, gan latviskās pašapziņas modināšanā.

Vairāk lasiet ceturtdienas, 8. janvāra laikrakstā ŠEIT!

 

 

Komentāri

    1. Prezentācijā grāmatu bija iespējams nopirkt par 25 eiro,par pilnīgu pašizmaksu. Tā tiešām ir ļoti vērtīga grāmata.Padomājiet, kāds darbs un laiks ieguldīts tās tapšanā!!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.