Svētdiena, 2019. gada 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

Jaunpils skolā aizvadīta tradicionālā Vecāku diena 

14. oktobrī Jaunpils vidusskolā norisinājās tradicionālā “Vecāku diena”, kad katram skolēnu vecākam bija iespēja gan skolas solā pasēdēt, gan paēst pusdienas ēdnīcā un, visbeidzot, varbūt uzzināt ko jaunu par sava bērna karjeras veidošanas iespējām.

4. oktobrī – Starptautiskā skolotāju diena /FOTO/ 

2. oktobrī Jaunpils vidusskolā norisinājās Jaunpils vidusskolas skolotāju sveikšana. Sveikšanā piedalijās Tukuma filiāles «Swedbank» vadītāja Ilze Liepiņa, Jaunpils novada domes vadītaja Ligita Gintere, Jaunpils skolas skolotāji un vecāko klašu audzēkņi.

Mūsu brīvprātīgie ugunsdzēsēji kļūst par «Brašajiem ugunsdzēsējiem» /FOTO/ (1)

Piektdien, 25. septembrī, pļavā pretī Jelgavas pilij, Lielupes krastā, norisinājās starptautiskas sacensības ugunsdzēsības sportā «Brašais ugunsdzēsējs», kur spēkiem mērojās 38 komandas no visas Latvijas un Lietuvas. Sacensībās dalībnieki sacentās četrās grupās – VUGD struktūrvienību, brīvprātīgo ugunsdzēsēju, jauniešu un sieviešu grupa.

Miķeļdienā atklās jaunuzbūvētās Jaunpils ezera slūžas (1)

Svētdiena, 27. septembrī, Jaunpilī solās būt visīstākie Ražas svētki. Gan tāpēc, ka tiek sasaukts lielais Miķeļdienas gadatirgus, gan arī tāpēc, ka šai dienā tiks atklātas jaunuzbūvētās Jaunpils ezera slūžas.

Dziedāšanas svētki Viesatās /FOTO/ 

Sestdienas, 19. septembra, vakarā Viesatu kultūras namā kopā pulcējās 200 ļaužu, lai jau ceturto gadu pēc kārtas baudītu dziedāšanas svētkus.

Tukuma, Engures un Jaunpils novada sporta olimpiāde vieglatlētikā /FOTO/ (1)

Otrdien, 22. septembrī, Tukuma sporta skolas stadionā Lauktehnikā norisinājās ikgadējā Tukuma, Engures un Jaunpils novada sporta olimpiāde vieglatlētikā C un D vecuma grupām.

Jaunpilī atklāts atjaunotais futbola laukums /VIDEO/ (1)

Ar azartiskām futbola spēlēm atklāts atjaunotais futbola laukums Jaunpilī. Mammas spēlēja pret bērniem un par bumbu laukumā cīnījās arī Jaunpils entuziasti. Paralēli futbola spēlēm, lielie un mazie jaunpilnieki Spēka kontrolpunktā kopīgiem spēkiem uzstādīja Jaunpils spēka rekordu.

Pēc restaurācijas iesvētīts Jaunpils baznīcas altāris /FOTO/ 

Svētdien, 6. septembrī, Jaunpils evaņģēliski luteriskajā baznīcā draudze un viesi pulcējās, lai svinētu altāra iesvētīšanas dievkalpojumu. Dievkalpojumā kalpoja Liepājas diecēzes bīskaps Pāvils Brūvers un draudzes mācītājs Jānis Saulīte, dziedāja Jaunpils vokālais ansamblis «Vocalica».

Jaunpils pils krodziņa šefpavāre Sandra Zariņa uzvar konkursā «Siera un maizes sāļā torte» 

Jelgava notikuši Piena, maizes un medus svētki. To ietvaros notika «Siera un maizes sāļās tortes» konkurss, kurā uzvarēja Jaunpils pils krodziņa šefpavāre Sandra Zariņa.

Tukuma un Jaunpils piena izstrādājumiem – medaļas pārtikas izstādē «Riga Food 2015» (2)

A/s «Tukuma piens» un «Jaunpils pienotava» starptautiskajā pārtikas izstādē «Riga Food 2015» ieguvušas vairākas medaļas izcilas kvalitātes pārtikas produktu konkursos.

Sakārtotas ūdenstilpnes papildinās Jaunpils centra ainavu (1)

Šopavasar pašā Jaunpils centrā notika vērienīgi darbi: jau pavasarī pirms zivju nārsta samazināja ūdens līmeni Rūšu strautā un Bikstupītē, lai varētu veikt Rūšu strauta gultnes tīrīšanu un atjaunotu aizsprostu pie Jaunpils Dzirnavām.

Viesatu pagasta svētki aizvadīti godam (2)

Kā ik gadu, arī šogad Jaunpils novada Viesatu pagasta ļaudis svinēja sava pagasta svētkus. Šogad svētki pulcēja kopā teju simts dalībnieku: svinēt bija ieradušies gan pašmāju ļaudis, gan bijušie viesatnieki un kaimiņu novadnieki.

Jānis Siliņš – jaunais Jaunpils pašvaldības policists (16)

Jānis Siliņš: – Esmu dzimis Tukumā, bet pabeidzis Jaunpils vidusskolu. Bērnību esmu pavadījis šeit. Pēc vidusskolas devos uz Rīgu, uz bārmeņu skolu. Pusotra gada laikā ieguvu bārmeņa diplomu un arī strādāju šajā arodā aptuveni astoņus gadus.

Uz Jaunpils baznīcu nobruģēts celiņš un laukums 

Jaunpils baznīcas priekšā nobruģēts laukums 170 m² platībā. Tādējādi gan bruģītis ved uz baznīcu, gan arī ir sakārtota vieta starp pils stāvlaukumu un baznīcu.

Jaunpils sociālajam dienestam top jaunas telpas (4)

Jaunpils pagasta «Erģelnieku» mājai apvilkts žogs, jo tur pašlaik rosās celtnieki. Ēka tiek pielāgota sociālā dienesta vajadzībām.

Pasākumu kalendārs

2019.09.22 | 10:00

Jauniešu basketbols Kandavā 

2019.09.22 | 15:00

Izrāde Tukumā 

2019.09.22 | 18:00

Florbols Irlavā 

2019.09.25 | 13:00

«Sirds diena» Tumē 

2019.09.26 | 11:00

Lekcijas jaunajām un topošajām māmiņām Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool