Svētdiena, 2019. gada 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

Jaunpilī ar sacensībām atzīmējuši Ģimenes dienu

Twitter
FaceBook
print
2019. gada 27. maijs 20:41

Ģimenes diena ir starptautiska mēroga svētki, kas ik gadu tiek atzīmēti 15. maijā, un galvenais to mērķis – ģimenes saliedētība. Kā oficiāli svētki Latvijā šī diena ir tikai kopš 2008. gada, bet Jaunpilī tās aktivitātēm pievēršas jau vairākus gadus.

Un tā 15. maija rītā visiem aktīvās atpūtas piekritējiem tikšanās vieta tika noteikta Jaunpils Kartavkalnos. Bet drīz vien organizētāji saprata, ka mammas un tēti, krustmātes un krusttēvi šoreiz aktivitātēs nepiedalīsies, tad nu nācās pieņemt, ka arī skolas un klases biedri taču ir viena liela ģimene.

Šoreiz sadarbībā ar militāro spēļu organizētāju «X-unit» bērniem bija iespēja izspēlēt orientēšanās spēli, kurā bija nepieciešama gan atjautība, gan precizitāte un spēks, gan arī ātrums un, protams, arī izturība. Lai viss būt godīgi, bērni tika sadalīti jauktās grupās, spēlē piedalījās 4. līdz 8. klases, 10. un 11. klases Jaunpils vidusskolas skolēni.

Izgājušas visus uzdevumus, Kartavkalnu teritorijā komandas virzījās tālāk uz Jaunpils parka pusi, kur notika pirmās palīdzības pārbaudes. Tur gan netrūka ne spriedzes, ne asiņu, jo pie cietušo brūcēm labi bija pastrādājuši grimētāji. Tomēr vislielāko prieku bērniem nobeiguma uzdevumā sagādāja iespēja ar laivām (no dzirnavām uz pili) forsēt Jaunpils ezeru. Kad tas bija izdarīts, visi, kas bija finišējuši godam, bija nopelnījuši Jaunpils vidusskolas sagādātās uzkodas. Pēc mazas pauzītes visi devās uz skolu, kur pagalmā notika labāko komandu apbalvošana;  pārliecinošā 1. vietā – komanda «Meitenes», 2. – komanda «Jankas», 3. – komanda «Melnā šokolāde». Par cīņas sparu apbalvota ar kārumiem tika arī komanda, kas startēja pēdējā – komanda «Konusi».Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.09.21 | 9:00

Šautriņmešana Irlavā 

2019.09.21 | 9:30

Medību šaušanas sacensības Kandavā 

2019.09.21 | 10:00

Ābolu svētki Ārlavciemā 

2019.09.21 | 10:00

Lekcijas par veselīgu uzturu Tukumā 

2019.09.21 | 10:00

Volejbola sacensības Cērē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool