Zemnieku saimniecība «Avotiņi» piedāvā atpūsties tūristiem

«Lauku ceļotājs» asociācijas «Lauku labumu» izrādītāju pulkam piepulcējusies tikai viena Jaunpils novada saimniecība – «Avotiņi», kurā saimieko Nordenu ģimene.

Kā atklāj Jaunpils tūrisma punkta vadītāja Inga Krūtaine, līdz šim neviens saimnieks, kurš būtu tā pa īstam gatavs savu sētu atvērts tūristiem, atsaucies neesot, taču ir jau padomā, kurus vajadzētu uzrunāt, lai, ja ne šajā, tad varbūt nākamajā gadā, iespējas iepazīties ar lauku saimniecībām, tradicionālajām prasmēm, piemēram, siera siešanu, vīna darīšanu, novadā būtu plašākas. Šobrīd, atklāj I. Krūtaine, «Lauku ceļotājs» asociācijas «Lauku labumu» izrādītāju pulkam piepulcējusies tikai viena Jaunpils novada saimniecība – «Avotiņi», kurā saimieko Nordenu ģimene.

Zemnieku saimniecība «Avotiņi» piedāvā īsteni lauciniecisku un vienkāršu atpūtu pie dabas krūts. Saimniecības lielums ir 8 ha, taču vēl tiek nomāti 30 ha. Atpūtniekiem tiek piedāvātas nojumītes, kurās var sauļoties, pusdienot un makšķerēt. Ir arī ugunskura vietas. Saimniecība atrodas blakus mežam, kurā ir daudz ogošanas un sēņošanas vietu. Ir divi ziemas un viens vasaras dīķis, kurā var peldēties un makšķerēt. Nakšņošana notiek teltīs vai viesu mašīnās, bet vasarās lieliski ir nakšņot arī zem klajas debess. «Avotiņos» ir vairāki bišu stropi, te ievāc medu. Ja ir pavisam strādīgi cilvēki, tad lauku labumu lūkotāji te var palīdzēt novākt kartupeļus, gurķus un kabačus. Labums būtu gan saimniekiem, gan viesiem. Te var apskatīt arī lopiņus – vairākas brūnaļas un cūkas. Un vēl – «Avotiņi» ir laba vieta garām pastaigām. Tūrisma aktīvākā sezona ir vasarā, taču te var braukt ciemos arī rudenī, kad notiek lielā zivju makšķerēšana un kartupeļu novākšana. Un tas viss maksā nieka 5 eiro pa dienā un 8 eiro par nakti. Bērniem atpūta «Avotiņos» ir bez maksas.

 

6 komentāri “Zemnieku saimniecība «Avotiņi» piedāvā atpūsties tūristiem

  1. Piedodiet,bet si reklama ir tik nesakariigi uzrakstiita.
    Vai tiesam ,Latvija ir ista vieta,kur man par kartupelu palidzesanu novakt vel ir japiemaksa 5euro:O Tas vnk ir limenis,jagul pasiem savas masinas vai zem klajas debes,kas ta par atpuutu….

  2. Bet kāpēc piedāvājumā nav iekļauta ekskluzīva iespēja naktīs lavīties pie saimes meitām (tās varētu būt arī izīrētas no šo pakalpojumu sniedzēju profesionālām organizācijām).

  3. Vienkārši kolosāli! Vai kāds negrib manai mājai ģenerāltīrīšanu uztaisīt? Ja izdarīsiet dienas laikā,tad tas jums maksās tikai 5 euro,ja darbi ieviksies un būs jānakšņo,tad no jums 8 euro,bet jāguļ būs ārā,savā mašīnā,ja būs baigi auksts,varbūt ielaidīšu garažā! :))

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.