Baiba Reinsone

Kurzemes reģiona labākā pastniece – jaunpilniece Liene Balode

Kas ir pastnieks? Tāds jautājums radās pēc daudzām stundām, ko pavadījām kopā ar Kurzemes reģiona labāko pastnieci – Jaunpils pasta nodaļas darbinieci, iedzimto jaunpilnieci Lieni Balodi.

Kas ir pastnieks? Tāds jautājums radās pēc daudzām stundām, ko pavadījām kopā ar Kurzemes reģiona labāko pastnieci – Jaunpils pasta nodaļas darbinieci, iedzimto jaunpilnieci Lieni Balodi. Dodoties Lienes un pasta ceļa pēdās pa sniegotajiem novada ceļiem, sapratām, ka pastnieks nav tikai avīžu, vēstuļu un pensiju piegādātājs, bet daudzviet arī svarīgākais cilvēks, ļoti gaidīts draugs, kuru gaidot, nereti tiek uzvilktas izejamās drēbes un arī istaba tiek saposta, kā augstiem godiem gatavojoties. Bet kā ar smaidu uzsver pati pastniecīte, runājot par sagaidīšanu lauku sētās, ļoti svarīgi esot, lai saimnieki savus mājas mīluļus un sargus būtu kārtīgi piesējuši. Jo gadījies jau esot visādi, piemēram, reiz pārītis mīlīgu mājas sargu pat mašīnai jaunās riepas sakodis.

Piektdiena, 9. marts, Lienei Balodei bija īpaša diena – viņa devās uz Rīgu, kur Satiksmes ministrijā saņēma augstāko savas profesijas apbalvojumu – Gada darbinieks 2017. (6. martā apbalvojumu par uzvaru konkursā «Mans pastnieks 2017» Kurzemes reģionā jau saņēmusi Talsos.) Kopumā konkursam iesūtītas 7 000 anketas, un liels bijis Lienes pārsteigums, kad viņa no saukta kā Kurzemes reģionā labākā pastniece.

Vairāk lasiet laikraksta piektdienas, 9. marta, numurā ŠEIT!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.