Liena Trēde

Jurģu iedzīvotāji palikuši bez veikala un ūdensapgādes

Tā kā laika gaitā Jaunpils novada Jurģu iedzīvotājiem radušies vairāki jautājumi, ko uzdot novada domes vadībai un speciālistiem, pagājušajā nedēļā Jurģos notika iedzīvotāju sapulce.

Tā kā laika gaitā Jaunpils novada Jurģu iedzīvotājiem radušies vairāki jautājumi, ko uzdot novada domes vadībai un speciālistiem, pagājušajā nedēļā Jurģos notika iedzīvotāju sapulce. Tajā piedalījās un iespēju klātienē uzdot jautājumus izmantoja ap 10 vietējo iedzīvotāju, bet uz tiem atbildēt centās novada domes priekšsēdētāja Ligita Gintere, Sociālā dienesta vadītāja Inita Lapiņa, izpilddirektors Pēteris Baranovskis, zemes lietu speciāliste Zinta Mielava, komunālā dienesta vadītājs Guntis Jubiņš, pašvaldības policists Mārtiņš Knops un labiekārtošanas nodaļas jaunieceltais vadītājs Gvido Leiburgs.

Būtiskākā problēma, kādēļ Jurģu iedzīvotāji vēlējušies runāts – likvidējies vietējais veikaliņš, kas bija iekārtots Jurģu centra daudzdzīvokļu nama 1. stāvā. Līdzšinējais nomnieks savu darbību jeb tirdzniecību pārtraucis, bet īpašuma saimniekam šobrīd neesot citu piedāvājumu jeb interesentu, kas vēlētos veikaliņu atvērt. Taču vietējiem iedzīvotājiem, ja rodas tāda nepieciešamība, nu vairs nav iespējas iegādāties, piemēram, pirmās nepieciešamības preces. Sapulcē vienojās, ka kaut kādu risinājumu mēģinās kopīgi meklēt, piemēram, vienosies, ka autoveikals iekļauj Jurģus savā maršrutā u.tml.

Otra, vēl būtiskāka problēma un, iespējams, arī viens no iemesliem, kādēļ veikals savu darbību pārtraucis, – ūdensapgāde. Jau vairākas ziemas vairākās adresēs plīsis ūdensvads un attiecīgi ūdens ne visiem ir pieejams.

Tālāk lasiet piektdienas, 23. maija, laikrakstā, ŠEIT!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.