Jānis Vītols

«Jaunpils pienotavai» ļauts tirgot piena produktus Ķīnas veikalos

Šodien, 30. aprīlī, Ķīnas Tautas Republikas Sertifikācijas un akreditācijas administrācija (CNCA) savā mājas lapā www.cnca.gov.cn ir publicējusi 10 Latvijas pārtikas ražotāju sarakstu, kuriem ļauts eksportēt uz Ķīnu tādus piena produktus, kā visa veida sieri, visa veida piena pulveri, krējums un arī saldējums.

Šodien, 30. aprīlī, Ķīnas Tautas Republikas Sertifikācijas un akreditācijas administrācija (CNCA) savā mājas lapā www.cnca.gov.cn ir publicējusi 10 Latvijas pārtikas ražotāju sarakstu, kuriem ļauts eksportēt uz Ķīnu tādus piena produktus, kā visa veida sieri, visa veida piena pulveri, krējums un arī saldējums.

Sarakstā iekļautajiem Latvijas eksportētājiem –  AS «Preiļu siers», AS «Rīgas Piena kombināts», AS «Valmieras piens», SIA «Latvijas Piens», AS «Cesvaines Piens», AS «Rankas Piens», AS «Smiltenes piens», AS«Smiltenes piens» Blomes pienotava,  AS «Jaunpils pienotava» un SIA «Rīgas Piensaimnieks» – durvis uz Ķīnu ir atvērtas, un jau ar šodienu Latvijai ir iespēja tirgot minētos piena produktus Ķīnas veikalos.

Pozitīvais rezultāts panākts, cieši un konstruktīvi sadarbojoties Latvijas vēstniecībai Ķīnā, Pārtikas un veterinārajam dienestam un Ārlietu ministrijai. Jāatzīmē, ka iespēja uzsākt piena produkcijas eksportu pozitīvi iezīmē nākamās nedēļas laikā gaidāmo zemkopības ministra Jāņa Dūklava un pavadošās uzņēmēju delegācijas vizīti Ķīnā.

Komentāri

   1. dakšiņa ir irbuļu krustojums ar āmuru.
    viņi zibenīgi pārorientējās uz rietumu tirgu jau gadus 20 atpakaļ.
    mums ar krievijas tirgu neveicas. ķīniešiem tagad veicas gan ar krievijas tirgu,gan eiropas. ķīnieši saprot,ka irbuļus citos var iedzīt tikai ar krievijas āmuru.
    slazds ar pūciņām.

 1. Prieks par jaunpilniekiem,kaut vairāk mums būtu uzņēmīgi un radoši cilvēki.
  Kad braucu cauri Jaunpilij vienmēr piestāju pie pienotavas veikaliņa un nopērku gardo jaunpilnieku produkciju.
  Savukārt tie ,kuri vīpsnā par ķīniešu lēto produkciju, atcerieties ,ka ķīnieši ražo arī ļoti labas mantas.
  Viss atkarīgs tikai no mums pašiem,ko mēs izvēlamies.

 2. Tavs rakstītais attaisno tavu virsvārdu.Pilnīgi neko nesapratu no tava rakstītā.Kādas pūciņas,kādi āmuri,slazdi?Laikam pavasara sēja galvā!

 3. nu mums Irija jau labu laiku ir , labi, leti – veikala vinu krejums lielais maksa 1,05€ – viens no letakajiem, letaks 0,95€ maksa polu Mazurki

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.