Juris Ross

Jaunpilnieki saņem Teterevu fonda balvas

Trešdien, 27. novembrī, Borisa un Ināras Teterevu fonds Rīgā, kultūras pilī «Ziemeļblāzma», uz ikgadējo godināšanas pasākumu aicināja sadarbības partnerus, nevalstiskās organizācijas, pašvaldību pārstāvjus un visus citus, kas ar fonda atbalstu palīdzējuši kādai idejai īstenoties vai darbam tikt uz priekšu.

27. novembrī Borisa un Ināras Teterevu fonds Rīgā, kultūras pilī «Ziemeļblāzma», uz ikgadējo godināšanas pasākumu aicināja sadarbības partnerus, nevalstiskās organizācijas, pašvaldību pārstāvjus un visus citus, kas ar fonda atbalstu palīdzējuši kādai idejai īstenoties vai darbam tikt uz priekšu.

Ziedus un fonda sagādātās dāvanu kartes (350 lati teātra vai koncerta biļeļu iegādei) Jaunpils pensionāru biedrības vadītājai Austrai Sipeniecei pasniedza meita Baiba Sipeniece-Gavare. Novada priekšsēdētāja Ligita Gintere saņēma Atzinības rakstu par pašvaldības veikumu – dāvanu karti 750 latu vērtībā biļešu sagādāšanai, lai turpinātu atbalstīt nevalstiskās organizācijas.

Vairāk lasiet piektdienas, 29. novembra, laikrakstā ŠEIT!

Komentāri

  1. no sirds priecājos par Jaunpilniekiem.Ginteres kundze savā novadā ir īsta saimniece ,jūtams katrā stūrītī, ka darbu veic sirds daļiņu klāt liekot.Apsveicu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.