Jaunpilī noticis sarīkojumu deju konkurss «Zelta kurpītes»

Pagājušā piektdienā, 8. aprīlī, norisinājās gadskārtējais un krāšņais sarīkojumu deju konkurss «Zelta kurpīte» Jaunpils vidusskolā. Jaunieši sacenšas, dejojot klasiskas pāru dejas. Viena no dejām bija valsis, kurā tika vērtēti 5. un 6. klases dejotāji, otra – latīņamerikāņu «Čačača», kas bija konkursa deja 7. un 8. klasēm.

8. aprīlī, norisinājās gadskārtējais un krāšņais sarīkojumu deju konkurss «Zelta kurpīte» Jaunpils vidusskolā. Jaunieši sacenšas, dejojot klasiskas pāru dejas. Viena no dejām bija valsis, kurā tika vērtēti 5. un 6. klases dejotāji, otra – latīņamerikāņu «Čačača», kas bija konkursa deja 7. un 8. klasēm.

Visveiklākie valsētāji šajā gadā ir Kitija Zute un Daniels Šķērsts, 2. vieta – Uģim Jānim Juzupam un Viktorijai Niedrei, 3. – Raineram Pašulim un Kristīnei Elvīrai Kalviņai. Savukārt «Čačača» ritmos visveiklākie – Deivids Riekstiņš un Everita Muceniece, 2. – Krišjānis Holšteins un Albīna Juzupa, 3. – Rūdolfs Kindzulis un Ilzīte Ķergalve. Tika noskaidrotas skatītāju simpātijas, ko šoreiz izpelnījās divi pāri Sanija Medele un Ralfs Andersons, Daiga Medvecka un Matīss Kūlups.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.