Piektdiena, 2019. gada 20. septembris
Marianna, Ginters, Guntra

Edmunds Pētersons atstādināts no Lapmežciema domes priekšsēdētāja amata /papildināts/ (2)

14. janvāra pusdienas laikā internetā rodamā informācija liecināja, ka no amata atstādināts Lapmežciema novada domes priekšsēdētājs Edmunds Pētersons un vēl deviņu citu pašvaldību vadītāji.

Lapmežciema pamatskola sporta stundās – uz slēpēm 

Lapmežciema pamatskolēni ziemā – sniega dienās, sporta stundās slēpo. Pie skolas apgūst soļus distanču slēpošanā. Bet, ja laiciņš laukā jauks, tad slēpo dabas parkā, Kupskalnos Siliņupes krastā.

Mūzikas un mākslu skolai pašiem savs kalendārs 

Engures mūzikas un mākslu skola izdevusi savu kalendāru 2009. gadam. Tas stāsta, ka nākamajā gadā apritēs skolas 15. dzimšanas diena.

Noslēgusies akcija «Izpalīdzīgākais novada iedzīvotājs» Lapmežciemā 

Gada nogalē Lapmežciema dome rīkoja akciju «Izpalīdzīgākais novada iedzīvotājs». Ikviens novada pārstāvis tika aicināts pastāstīt pat līdzcilvēkiem, kuri šā gada laikā kādam ir palīdzējuši. Akcija notika no 24. novembra līdz 15. decembrim. Pieteikuma anketas varēja iemest balsojuma kastītēs Ragaciemā, Lapmežciemā, Bigauņciemā vai arī nodot domes sociālajā dienestā.

Lapmežciema skolai sava himna (2)

Lapmežciema pamatskolas skolniece Dagnija Bērziņa saņēmusi atzinību par muzikālo jaunradi. Dagnija sacerējusi melodiju Lapmežciema pamatskolas himnai, kas raudusies Latvijas 90. gadadienai veltītajā pasākumu ciklā «Tu esi Latvija».

Par zivīm, roņiem un zvejniekiem (1)

Decembra sākumā Lapmežciemā notika biedrības «Zvejnieku federācija» kopsapulce, uz kuru bija ieradušies zvejnieki no visas jūras piekrastes. Viņi sprieda par problēmām, par jaunumiem likumdošanā, Eiropas Savienības atbalstu un nākotnes perspektīvām. Tika ievēlēta arī jaunā Zvejnieku federācijas valde: par priekšsēdētāju ievēlēja līdzšinējo priekšsēdētāju Ēvaldu Urtānu, vietnieku – Juri Dančevski.

Apšuciemā atvērts jauns atpūtas komplekss 

Engures pagasta padomes sēdē priekšsēdētājs Andris Kalnozols deputātus informēja, ka pašvaldības teritorijā Apšuciemā radies jauns uzņēmums – atpūtas komplekss «Arkādija». Kalnozola kungs norādīja, ka tik ļoti komfortabls un labiekārtots piedāvājums diez vai tuvākā apkārtnē sastopams…

«Undā» – stabilitāte 

Stabilitāte iestājusies Engures pagasta lielākajā uzņēmumā «Unda».

Mazpulcēniem bijis darbīgs un bagāts gads 

Ceturtdienas pēcpusdienā Lapmežciema tautas namā bija sabraukuši visi rajona mazpulcēni ar savām vadītājām, lai apkopotu aizvadītā gada rezultātus. Pasākums notika Ziemassvētku noskaņā, jo mājiniekiem un pasākuma viesiem koncertēja Lapmežciema bērnu popgrupa «Vējā», bet sveces Adventes vainagā iededza Miks Stulbergs.

Engurei – Saieta nams, Smārdei – Kultūras centrs, Džūkstei – Sporta zāle 

2. decembrī piecas Ziemeļkurzemes reģiona pašvaldības slēdza pirmos līgumus par Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansēto pasākumu «Pamatpakalpojumi ekonomikai un iedzīvotājiem».

Labo lietu tirdziņā Lapmežciemā 

Šodien Lapmežciema Tautas namā notika biedrības "Māmiņas bērnu labklājībai" organizētais labo lietu tirdziņš. Tas bija bagāts, ar plašu piedāvājumu. Jāteic, ka pircēju drūzmas nebija, bet apmeklētāji tomēr aizvien nāca un nāca. Šeit varēja iegādāties brīnišķīgas dāvanas Ziemassvētkiem, dažādus našķus un veselīgu pārtiku.

Būs – nebūs Engures novads? 

Oktobrī Lapmežciemā notika sanāksme, kurā vajadzēja aicināt iedzīvotājus apspriest Lapmežciema novada, Smārdes un Engures pagasta apvienošanās projektu. Pēc šīs sanāksmes deputāti nosprieda, ka Engures novadu nav iespējams izveidot tāpēc, ka Lapmežciema dome ir iesniegusi prasību Satversmes tiesā par to, ka saglabājams Lapmežciema novads, turklāt potenciālā novada teritorija nav kompakta.

Jānojauc uzceltais (2)

Jau esam rakstījuši par to, ka īpašumā «Mežabeltes» pieļauta nelikumīgā būvniecība. 2007. gada 28. augustā novada domes sēdē deputāti neapstiprināja dzīvojamās mājas tehnisko projektu, jo tas neatbilda Ventspils reģionālās vides pārvaldes tehniskajiem noteikumiem, kas paredz, ka šajā īpašumā drīkst veikt apbūvi 40 m² platībā, bet izstrādātajā projektā apbūves platība ir 355 m².

Piešķir finansējumu sporta klubam «Engure» 

Lai sporta kluba «Engure» hokeja komanda varētu piedalīties čempionātā «Tuko-2008/2009», deputāti klubam piešķīra līdzekļus – Ls 1000.

Par savu teritoriju liek rūpēties pašiem 

Deputāti izskatīja R. Lāces iesniegumu par antisanitāriem apstākļiem, kādi rodas Bērzciemā, kad tur ierodas atpūtnieki. Tāpēc R. Lāce lūdz ierīkot sabiedrisko tualeti.

Pasākumu kalendārs

2019.09.20 | 12:00

Dzejas dienas sarīkojums Lapmežciemā 

2019.09.20 | 13:00

Deju izrāde Tukumā 

2019.09.20 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

2019.09.20 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

2019.09.21 | 9:00

Šautriņmešana Irlavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool