www.redzet.lv/code/A-0194-07/view/Engures_osta

Uzsākti vairāki projekti Engures attīstībai

Engures pagastā uzsākti vairāki projekti, ar kuru palīdzību iecerēts gan sakārtot un radīt skaistu vidi sev apkārt, gan sarūpēt brīvā laika pavadīšanas iespējas, gan labiekārtot pludmali un veikt citus darbus.

Engures pagastā uzsākti vairāki projekti, ar kuru palīdzību iecerēts gan sakārtot un radīt skaistu vidi sev apkārt, gan sarūpēt brīvā laika pavadīšanas iespējas, gan labiekārtot pludmali un veikt citus darbus.

Ir projekts Engures novada pludmalēm. Tā kopējais finansējums – 200 000 eiro, par kuru paredzēts labiekārtot pludmales Klapkalnciemā, Apšuciemā, Ķesterciemā pie «Albatrosa» un Bērzciemā.

Engurē ir Veselības centrs, kurā atrodas sociālais dienests un ģimenes ārsts. Šī ēka izvirzīta valsts programmai, lai to siltinātu. Projekta izmaksas – 80 580 €.

Engures pagasts piedalās projektā «Jaunu dabas un kultūras tūrisma pamatelementu radīšana Rīgas jūras līča rietumu piekrastē». Šajā projektā iesaistīta Jūrmalas pilsēta, Roja, Mērsrags. Engures pagastam paredzētais finansējums ir 95 000 € pludmales labiekārtošanai un 95 000 € – Saieta nama apkārtnes labiekārtošanai.

Engures ostā realizēs starptautisku Igaunijas un Latvijas pārrobežu projektu jahtu ostu infrastruktūras labiekārtošanai, kura realizēšanai osta saņems pusmiljonu eiro. Par šo naudu atjaunos kanāla dziļumu, uzbūvēs 50 jahtu piestātnes, nostiprinās krastu, iekārtos servisa ēku, kur būs pirts, duša, veļas mazgātave. Projektu iecerēts īstenot triju gadu laikā.

Vairāk lasiet laikraksta ceturtdienas, 23. februāra, numurā ŠEIT!

Komentāri

  1. Var – bet tad Kalnozolu ģimenei nekas neatleks, atceros kā sieva sākumā bija mācību pārzine un pēctam izēda Pūci, nu abi divi ir pie stūres, to famīliju Knabam ar vajadzētu papurināt, savādāk dubultzods tik aug

  1. kā tad, labāk lai noprivatizē kāds miljonārs.Mums jau nekko nevajag, klaigāt tikai ka viss ir slikti. Māja ar vēsturi un skaistā vietā, diez vai pašvaldība otreiz šādu īpašumu varēs iegādāties.Nevar jau zināt, kas notiks pēc 20 gadiem, varbūt būs atkal nepieciešama slimnīca.

 1. Vajadzētu savest kārtībā tā saucamo”Tenisa kortu” blakus MMS , lai bērni var vasara normāli basketbolu paspēlēt , vismaz groziem tīkliņus uzlikt un kaut kādu apgaismojumu!!

    1. Izrādās, ka ne tikai Tukumā ir neadekvāti suņu saimnieki, kuru suņuki kakā uz ietves, bet arī Engurē un citviet pludmalēs. Pašu bērneļi jau arī iekāpj tajās kakās un noslauka apavus kājslauķos pie pašu durvīm.
     Pludmalēs suņus gan nevajadzētu staidzināt un peldināt. Ja esi iegādājies suņuku vai kaķi, tad turi savā teritorijā un tīksminies!

     1. Trakāk jau ir tad, ja smiltīs paketītes saraktas un tad tie bērneļi atrod, stikli, kurus diemžēl atpūsties gribētāji neprot aiz sevis savākt un ja izdodas uzkāpt virsū, bet suņa kaka?!Nomazgāt var, bet vismaz nav trauma.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.