Rūta Fjodorova

Svētki Šlokenbekas muižā sākušies /FOTO/

Šlokenbekas muižā Muzeja nakts ieskaņa sākās jau piektdienas, 16. maija, vakarā. Tematisko pasākumu „Mans ceļš – Latvija” ievadīja pašdarbības kolektīvu koncerts „Mierā stāvēt ir iet atpakaļ”

Šlokenbekas muižā Muzeja nakts ieskaņa sākās jau piektdienas, 16. maija, vakarā. Tematisko pasākumu „Mans ceļš – Latvija”, kas veltīts gan Engures novada svētkiem, gan Šlokenbekas muižas 530 gadu jubilejai, gan Muzeju naktij, ievadīja pašdarbības kolektīvu koncerts „Mierā stāvēt ir iet atpakaļ”. Koncerta režisores bija Engures kultūras nama vadītāja Baiba Dorne un šā kultūras nama mākslinieciskās daļas vadītāja Vita Multiņa. Skatuviskajā uzvedumā piedalījās visi novada tautas un kultūras namu pašdarbības kolektīvi. Šlokenbekas muižā sestdien, 17. maijā, sagaidāmi interesanti pasākumi visas dienas garumā: gan izstādes muzejā, gan dažādi demonstrējumi, gan amatnieku tirdziņš, kur labas lietas jau varēja nopirkt piektdienas vakarā. Un, protams, koncerti visas dienas garumā. Pasākums noslēgsies ar visu tā dalībnieku sadziedāšanos. Vairāk par šiem svētkiem lasiet “Neatkarīgajās Tukuma Ziņās”.

Komentāri

 1. Šlokenbekā patiešām bija svētki.Labi režisēts koncertuzvedums ar nelielu latgaļu piesitienu,ko nevar teikt par Tukuma pilsētā redzētiem pasākumiem un kvalitāti.
  Līdz apnikumam ir šie deju kolektīvu kopkoncerti,kas ir redzēti visa gada garumā lielkoncetos,skatēs un pasākumos.
  Muzejos fatiski bez lupatu leļļu gatavošanas un stāstniekiem,neko citu nebij iespējams ieraudzīt.
  Vai ir kādi atbildīgie cilvēki,kas rūpējas par sakarigiem pasākumiem. Vai Tukuma Domē ir kādi atbildīgie cilvēki,kas pārlūko,kontrolē pasākumu kvalitāti,jeb atbildīgie domnieki
  parakstās tikai algu sarakstos.Kauns par šādām muzeja naktīm Tukumā.

 2. Pirmkār, muzeju nakts nav nekādi pilsetas svētki. Otrkārt, Šlokenbekas muiža svinēja jubileju, tāpēc tika sarīkots vērienīgs pasākums. Treškārt, Šlokenbekas muižā arī dejoja tautas deju kolektivi, jeb tie bija marsieši?????? Ceturtkārt – muzeju nakts ir muzeju nakts un režisoru spīdekļi lai šoreiz atslābst!

 3. Koncerts bija ļoti jauks un šāda tradīcija varētu turpināties.Jo līdz ar to jaukā atmosfērā var redzēt ko dara visi mūsu mākslinieciskie kolektīvi.

 4. Cerams ka kāds no Tukuma domes kultūras censoņiem arī te bija un vismaz mēģināja iegūt kādu ideju, lai kādreiz arī Tukumā norisinātos kāds skatāms pasākums.

  1. Pasākumi Šlokenbekas muižā bija skaisti,bet vienīgais mīnus bija tas,ka Muzeju nāktī muzejs bija atvērts tikai līdz 21.00
   Es uzskatu,ja ir Muzeju nakts ,tad muzejiem jābūt atvērtiem vismaz līdz 24.00

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.