Sveic sauli un Latviju Engurē

Vieni no pirmajiem Latviju 100. dzimšanas dienā sveica engurnieki, kas bija cēlušies īsi pēc pulksten 08.00, lai saullēktu sagaidītu ar dziesmu. Pati saule vēl kavējās aiz mākoņiem un spēcīgais vējš saputoja jūru baltos viļņos, bet tieši 8.11 pie Engures kultūras nama tiks uzvilts Latvijas karogs, uzstājās mazie dejotāji un dziesmas, kā arī valsts dzimšanas dienai īpaši veltītu dzeju uzstājās pagasta dziedošo ģimeņu apvienība.

Vieni no pirmajiem Latviju 100. dzimšanas dienā sveica engurnieki, kas bija cēlušies īsi pēc pulksten 08.00, lai ar dziesmu sagaidītu saullēktu. Pati saule vēl kavējās aiz mākoņiem un spēcīgais vējš saputoja jūru baltos viļņos, bet tieši 8.11 pie Engures kultūras nama tiks uzvilts Latvijas karogs, uzstājās mazie dejotāji un dziesmas, kā arī valsts dzimšanas dienai īpaši veltītu dzeju bija sagatavojusi pagasta dziedošo ģimeņu apvienība. Visi kā viens – apvilkuši rakstainus cimdus, kam sekot, starp citu,  aicināti arī citi Latvijas simtgades svinētāji.

Noslēgumā kultūras nama vadītāja Nora Kukuvasa pasākuma dalībniekiem teica “saldu paldies” jeb dāvāja konfekšu kasti «Latvija» un aicināja visiem atkal satikties vakarā, kad pulksten 18.00 kultūras namā būs svētku koncerts. Bet vēl pirms tam iedegs gaismiņas Engures vidusskolas logos un kultūras nam vestibilā ir iespēja apskatīt Mūzikas un mākslas audzēkņu, kā arī vidusskolas bērnu radošos darbu izstādi. Svinību noslēgumā – Māra Vitkus koncerts un simtgades diskoballe.

Par citiem šīs dienas svētku pasākumiem vairāk lasies ŠEIT=>

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.