FOTO: Liena Trēde

Atklāta atjaunotā Smārdes stacijas ēka

Vakar, 20. decembrī, spītējot saltiem vējiem, Smārdē tika atklāta atjaunotā stacijas ēka. Jaunu izskatu ieguvusi ne tikai ēkas fasāde, bet arī iekštelpas, kas nu tiks piepildītas ar citu saturu. Proti, kaut  «Pasažieru vilciena» kasē konkrētos laikos vēl būs iegādājamas mēnešbiļetes,  tomēr ikdienā ēkā būs pagastu kopienu centrs – vieta, kur rīkot seminārus, nodarbības, darbnīcas un dažādas citas kopā sanākšanas.

Šobrīd te jau iekārtojušies pagasta seniori, kā arī audējas.

Atklāšanas reizē, kā ierasts, tiks griezta sarkanā lenta un teikts paldies visiem projektā iesaistītājiem – arhitektiem, būvniekiem, darbu uzraugiem un citiem. Bet, pārceļoties uz iekštelpām, bija iespēja lūkot, kā ar iekārtošanos veicies biedrībām, kā arī piedalīties kopīgi sarūpētājā mielastā.

Vairāk par pasākumu un projektu lasiet piektdienas, 27. decembra, laikrakstā.

Komentāri

  1. >>Nu jaaa-eh <<(22.dec. 00:27)Tā arī nesapratu, kam tas,, kauns" bija adresēts!? Vai Latvijas dzelzceļam, vai kādam citam?
    Ir kuriozi. Arī šis manis uzdotais jautājums
    .. jo,, lūk, Nr.A cenšas man pierādīt, ka šāds komentārs no manis reiz jau iesniegts, tāpēc nav publicējams Tālāk laikam nav kur iet!

  2. >>Nu jaaa-eh <<(22.dec. 00:27)Tā arī nesapratu, kam tas,, kauns" bija adresēts!? Vai Latvijas dzelzceļam, vai kādam citam?
    Ir kuriozi. Arī šis manis uzdotais jautājums
    .. jo,, lūk, ntz. lv. cenšas man pierādīt, ka šāds komentārs no manis reiz jau iesniegts, tāpēc nav publicējams Tālāk laikam nav kur iet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.