Šlokenbekas muižai vajadzīgs jauns jumts

Ir veikta Šlokenbekas muižas apsekošana un konstatēts, ka daļai jumta segums ir nolietojies. Engures novada deputāti nolēma ņemt aizņēmumu Valsts kasē 195 000 eiro apmērā jumta nomaiņai.

Ir veikta Šlokenbekas muižas apsekošana un konstatēts, ka daļai jumta segums ir nolietojies. Tā kā Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija ir saskaņojusi jumta seguma maiņu, deputāti nolēma ņemt aizņēmumu Valsts kasē 195 000 eiro apmērā, kuru izmantos 2015. gadā un atmaksās līdz 2025. gada 31. decembrim. Aizņēmuma pamatsummas atmaksu sākt no 2016. gada 1. janvāra.

Komentāri

  1. Vai tad tur visur tagad nav daxtiņi? Ja jā,tad kā daxtiņi var tik ātri nolietoties? Tie taču 100 gadus vismaz iztur,ja vētra vai uguns nenoposta!

  2. Ir īstie dakstiņi un ir dakstiņi no mūsdienu materiāliem. Vēlams īstos nomainīt pret mūsdienīgiem, jo nomainītie tiešam savā vietā kalpos 100 un vairāk gadus.

  3. 195 000 eiro..par jumta nomainu !!!!no ka tad tas jumts bus. vairak ka puse no tas naudas jau aizies kadam macina .un atmaksas nodoklu maksataji .

    1. Konkursā uzvarēja firma ar nedaudz > kā 30 tūkstošiem, bet, šķiet, Jūs jau esiet ieskatījies nākotnē, kad tieši tik daudz tā jumta nomaiņa arī izmaksās. Kaut kā jau vajag rast līdzekļus, lai visi konkursā iesaistītie būtu apmierināti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.