Sekļa ezera apkārtnē notiks lauka šaušanas sacensības

13. maijā Tukuma novada Sekļa ezera apkārtnē, Zemessardze organizē vingrinājumu lauka šaušanā. Dalību sacensībās pieteikušas vairāk nekā 20 komandas.

13. maijā Tukuma novada Sekļa ezera apkārtnē, Zemessardze organizē vingrinājumu lauka šaušanā. Dalību sacensībās pieteikušas vairāk nekā 20 komandas.

Šo sacensību mērķis ir iepazīstināt karavīrus un zemessargus ar zviedru lauka šaušanas tradīcijām, kā arī apzināt labākos šāvējus Zemessardzē.

Šaušanas sacensības tiks organizētas atbilstoši zviedru lauka šaušanas tradīcijām. Dalībnieki šaus ar dienesta pistolēm. Katram komandas dalībniekam būs jāšauj 21 vingrinājuma stacijā. Šaušanas attālumi noteikti dažādi – no 8 līdz 35 metriem. Tāpat arī šaušanas laiks būs noteikts atšķirīgs, atkarībā no mērķu grūtības pakāpes – 10 līdz 20 sekundēm, un mērķi paredzēti dažāda izmēra, konfigurācijas, krāsas, kustīgi, statiski un īslaicīgi redzami. Punktus skaitīs pēc trāpījumiem.

Sacensības organizē Zemessardzes štābs sadarbībā ar Zemessardzes 4. brigādi un Zemessardzes 51. kājnieku bataljonu.

Iedzīvotāju ievērībai!

13. maijā būs ierobežota piekļuve Sekļa ezeram, un pie tā būs slēgts ceļš no Engures. Zemessardze lūdz iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret notiekošajām sacensībām.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.