Rūta Fjodorova

Par Engures novada ielām, šosejām un lielceļiem

Ceļi pašvaldībā ir noteicošie, lai nodrošinātu apdzīvotību un attīstību. Šogad to uzturēšanai finansējums ietaupījās, jo nebija jātīra sniegs. Ko par šo un arī 2015. gadam piešķirto naudu paredzēts veikt, jautājam Engures novada domes priekšsēdētājam Gundaram Važam.

Ceļi pašvaldībā ir noteicošie, lai nodrošinātu apdzīvotību un attīstību. Šogad to uzturēšanai finansējums ietaupījās, jo nebija jātīra sniegs. Ko par šo un arī 2015. gadam piešķirto naudu paredzēts veikt, jautājam Engures novada domes priekšsēdētājam Gundaram Važam.

G. Važa:

– Šogad ceļiem ir atvēlēts nedaudz vairāk naudas nekā iepriekšējā gadā. Ir arī ietaupījums uz ziemas tīrīšanas rēķina. Ietaupīt izdodas jau otro gadu. Par šo naudiņu varēsim atjaunot grants segumu, attīrīt grāvjus gar ceļiem. Nauda zudībā neiet, jo citur to izmantot nedrīkst, kā vien paredzētajam mērķim – ceļiem.

Esam sastādījuši savu programmu, kuru vēl pārskatīsim. Tūlīt pa Smārdes pagasta ceļiem izies greiders, un, kad tiks pabeigta visu zemes ceļu greiderēšana, tad arī konstatēsim, kur problēmas ir lielākas, kur – mazākas. Iepriekšējos gados, ja ziemā bija liels sniegs un puteņi, tad jau visa nauda aizgāja ceļu tīrīšanai. Tagad varēsim kaut 50 vai 100 metrus atsevišķās vietās salabot ceļus tā saucamajā Draudzības galā (pagasta teritorija pie dzelzsceļa viadukta). Par budžeta naudu taisām tehnisko projektu ielai gar dārziņiem, tiek projektēts jauns ceļš uz «Stiga RM» uzņēmumu jeb, kā iesaukta šī apdzīvotā vieta, uz Andalūziju, ir iecere taisīt tehnisko projektu ceļam, kas gar lidlauku iet iekšā uz Andreja Riteņa uzņēmumu.

Komentāri

      1. Kas tur nesaprotams? Runa iet tikai par Smārdes pagastu, kas ietilpst Engures novadā. Par pārējo Engures novadu, ne vārda. Šis Engures novads, kas atrodas Tukuma pievārtē, ir unikums!

        1. Vot redz, kas zina to drēbi tam ir skaidrs.Gribējās jau izlasīt kādas naudas un kas ir paredzēts visiiem citiem ceļiem, visā novadā, nevis tikai Smārdē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.