F64

Milzkalnē komunālo pakalpojumu parāds sasniedz 35 tūkstošus latu /papildināts ar VIDEO/

No šodienas, 3. oktobra, Engures novada Milzkalnē tiks pieslēgta apkure, taču ir vēl cita bēda: ne visi godprātīgi maksā par komunālajiem pakalpojumiem, viņu parādus pagaidām ir nosegusi pašvaldība. Bija vasara un laiks parādus nokārtot, taču situācija šajā jomā joprojām nav uzlabojusies.

No šodienas, 3. oktobra, Engures novada Milzkalnē tiks pieslēgta apkure, taču ir vēl cita bēda: ne visi  godprātīgi maksā par komunālajiem pakalpojumiem, viņu parādus pagaidām ir nosegusi pašvaldība. Bija vasara un laiks parādus nokārtot, taču situācija šajā jomā joprojām nav uzlabojusies. Mājai «Šlokenbeka 11» parāds ir sasniedzis Ls 5 166.04, «Šlokenbeka 7» – Ls 9 652.28, «Šlokenbeka 6» – Ls 5 186.13, «Šlokenbeka 3» – Ls 49.60, «Šlokenbeka 2» – Ls 141.01, «Šlokenbeka 1» – Ls 428,57. Viskatastrofālākā situācija ir mājai «Amati», kur parāds par siltumu un citiem komunālajiem pakalpojumiem ir Ls 14 373,67. No šīs mājas parādnieku skaits aizsniedz 10, lielākās summas no atsevišķiem dzīvokļiem – Ls 6 937.59, Ls 1 169.55, 2 030 un Ls 2 556,82. Ir zināms, ka šo parādnieku vidū ir ļaunprātīgi nemaksātāji. Kas notiks, ja pašvaldība atteiksies segt šos parādus?  Vai viņu dēļ būs jācieš tiem, kuri savus rēķinus godprātīgi maksā? Kopējais Milzkalnes parādsumma par komunālajiem pakalpojumiem ir – 34 997,30.

Komentāri

  1. Maksa par apkuri ir drausmīga, ziemā vidējā rēķinu summa ir ap 100 latiem. Ja cilvēks saņem minimālo algu komunālos pakalpojumus nemaz nav iespējams nomaksāt. Šeit nu ir jāizvēlas – šodien ēdīšu vai sildīšos.

  2. Ja saņem minimālo algu un grib dzīvot dzīvoklī ar maksimālām ērtībām , kur viss tiek pasniegts uz paplātes un par ko nevar samaksāt , tad ir jādomā kā šo neadekvāto situāciju risināt , ir jāmaina dzīves apstākļi kas pielīdzinās minimālajiem un viss. Kāpēc kādam ir jāmaksā par citu labklājību .

    1. Pareiz ir, kāpēc kādam ir jāmaksā par citu labklājību? Tāda doma nāk prātā kad paskatam kas tik netiek iekļauts tarifos un māju apsaimniekošanas maksās. Tur ir gan līzingi ar procentiem, gan darbinieku apmācība un nesamērīgas administratīvās izmaksas. Nez kāpēc iedzīvotājiem jātaupa un jāknapinās, lai ar vērienu un šiku varētu dzīvot namu apsaimniekotāji un siltuma piegādātāji? Vai tad šie uzņēmumi nevar darbinieku apmācību organizēt pa Eiropas naudām, tādas iespējas tagad ir, kāpēc tas ir jāiekļauj apsaimniekošanas maksā? Un priekšnieki varētu pabraukt dažus gadus ar tām pašam vecajām mašīnām, nevis paaugstināt tarifu, lai var paņemt līzingā jaunas, kamēr pensionāram ziemu jādzīvo no makaroniem, lai nosegtu siltumpiegādātāja līzinga procentus, kuri iekļauti nesamērīgi augstajā siltumtarifā.

  3. Es maksāju par visu, tajā pašā laikā mani kaimiņi brauc ar labākajām un jaunākajām mašīnām ceļo uz siltām zemēm un nemaksā. Es arī nemaksāšu , lai manus parādus sedz pašvaldība, jo jūs neko nevarat viņiem izdarīt. Ha, ha.

  4. Man kaimiņš smejoties saka, es dzīvoju pirmajā stāvā un man siltuma trubas nevar nogriezt un tāpēc varu nemaksāt, bet jūs visi maksājiet muļķi. Pēc tādām frāzēm, tiešām liekas, ka pašvaldībai tās rociņas pa īsu līdz manam kaimiņam pirmajā stāvā.

    1. Parādu piedzinēji neko vairāk nejēdz, kā kādu isziņu atsūtīt vai draugos prfilā kādu anonīmu vēstuli atsūtīt!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *